Monika Brodka i Przemysław Dzienis zaręczyli się?


Wygląda na to, że Monika Brodka w końcu odnalazła miłość życia. Charyzmatyczna piosenkarka jest szczęśliwie zakochana. Co więcej, gwiazda i jej ukochany podobno są już nawet zaręczeni! Wybrankiem Brodki jest Przemysław Dzienis.
Monika zaręczyła się – tak brzmią najnowsze plotki na temat popularnej piosenkarki. 31-letnia gwiazda muzyki, która zaczynała swoją spektakularną karierę 15 lat temu w telewizyjnym programie „Idol”, podobno już od dwóch lat jest w poważnym związku. Jak donosi „Rewia”, Brodka i Dzienis są już po słowie i myślą o ślubie. Piosenkarka znana jest z tego, że jest dość skryta i niechętnie dzieli się z mediami i fanami szczegółami ze swojego życia osobistego. Co więc wiemy o jej partnerze? Kim jest? Co wiemy na temat łączącej ich relacji?
– Zawsze jeździ z Moniką na jej koncerty. Byli razem nawet w Japonii. Monika zaś chodzi na jego wystawy. Zimą odbyli długi rejs po azjatyckim wybrzeżu, podczas którego świętowali jej urodziny – zdradza redakcja tygodnika.
Kim jest narzeczony Brodki? Parę z pewnością łączy zamiłowanie do sztuki. Przemysław to gwiazda polskiej fotografii. Artysta jest absolwentem wydziału fotografii na Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Twórca zdobył uznanie środowiska artystycznego i jest obecnie uznawany za jednego z najlepszych polskich fotografów.

źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Monice
Monika Maria[a] Brodka (ur. 7 lutego 1988 w Żywcu[2]) – polska wokalistka popowa. Laureatka trzeciej edycji programu telewizyjnego Idol. Członkini Akademii Fonograficznej ZPAV[3].
Debiut fonograficzny Moniki Brodki zatytułowany Album ukazał się w 2004 roku. Ciesząca się popularnością w Polsce płyta uzyskała status złotej, sprzedając się w nakładzie 35 tys. egzemplarzy.
W 2003 roku wzięła udział w trzeciej edycji programu Idol i w styczniu 2004 roku wygrała jego finał, zdobywając 69% głosów telewidzów[7]. 27 września tego samego roku ukazała się pierwsza płyta piosenkarki pt. Mini Album vol. 1[8]. Zawierający sześć piosenek minialbum był promowany singlem „Ten”[8]. Druga część debiutu Moniki Brodki pt. Mini Album vol. 2 została wydana 25 października 2004 roku[8]. Tego samego dnia oba minialbumy zostały wydane na jednej płycie zatytułowanej Album. Wydawnictwo zadebiutowało na 8. miejscu listy OLiS w Polsce. W grudniu 2004 roku otrzymała nominację do nagrody Paszport „Polityki” w kategorii Estrada[9].
20 listopada 2006 roku został wydany drugi album Moniki Brodki zatytułowany Moje piosenki. Promowały go single „Znam Cię na pamięć”, „Miał być ślub” oraz „Za mało wiem”. W 2008 roku Monika Brodka nagrała trzy nowe piosenki, „Znowu przyszło mi płakać”, „Mam nowy plan” oraz „Piosenka z głowy”. Utwory zostały wydane na potrzeby serialu BrzydUla, emitowanego na antenie stacji TVN. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz