Monika Borzym i Makary Janowski rozwodzą się


janowski-borzymMakary Janowski (25 l.) rozwodzi się z wokalistką jazzową i gwiazdą programu „SuperStarcie” Moniką Borzym (24 l.)!

Syn Roberta Janowskiego i Katarzyny Kalicińskiej miał zaledwie trzy lata, kiedy małżeństwo jego rodziców rozpadło się.

Teraz, jak dowiedział się magazyn „Życie na Gorąco”, sam znalazł się na życiowym zakręcie!

– To była typowa szczenięca miłość, szybki ślub zauroczonych sobą dzieci. Pewnie dlatego im nie wyszło – twierdzi informator tygodnika.

– Makary i Monika popełnili te same błędy, które popełniają osoby z branży artystycznej. Zapominają, że świat nie kręci się tylko wokół nich – dodaje.

Małżeństwo przetrwało cztery lata, dokładnie tyle samo, ile małżeństwo Janowskich.

Jesteśmy w siebie wpatrzeni

Zakochali się w sobie na początku 2010 roku. Ona, 20-letnia wówczas stypendystka University of Miami Frost School of Music, marzyła o międzynarodowej karierze wokalnej; on miał 21 lat i studiował reżyserię w Los Angeles.

– Nie szukałam męża, ale gdy poznałam Makarego, poczułam taki strzał Amora, że natychmiast go do siebie przeprowadziłam i po trzech dniach kupiłam mu szczoteczkę do zębów – wspominała Borzym.

Zakochali się w sobie do szaleństwa i od razu zaczęli planować wspólną przyszłość! Na ślubnym kobiercu stanęli 20 maja 2010 roku, zaledwie trzy miesiące po swoim pierwszym spotkaniu.

– Jesteśmy w siebie wpatrzeni i gruchamy ze sobą jak gołąbki przez cały czas – mówiła Monika w jednym z wywiadów. Po ślubie zamieszkali na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, a po ukończeniu studiów i wygaśnięciu wiz studenckich zdecydowali się wrócić do Polski.

Nie przestali jednak wierzyć, że los pozwoli im pracować także za oceanem.

Kolejny rozwód w rodzinie Janowskich

Kariera Borzym nabrała ogromnego tempa, jej płyty (wydała już dwa albumy) sprzedały się w wielotysięcznych nakładach, a zaproszenia na koncerty zaczęły napływać z całego świata. W dodatku została jedną z gwiazd nowego show TVP2 „SuperSTARcie”, dzięki czemu poznali ją nie tylko miłośnicy jazzu.

Makary z kolei, choć znalazł pracę jako drugi reżyser na planie produkowanej przez jego mamę telewizyjnej mazurskiej sagi „Nad rozlewiskiem”, wciąż nie może przebić się w filmowym świecie. Znajomi pary nie mają wątpliwości:

– Sukcesy Moniki nie wpływały najlepiej na Makarego – mówią zgodnie i dodają, że między małżonkami ostatnio coraz częściej dochodziło do spięć oraz kłótni.

W końcu podjęli decyzję o definitywnym rozstaniu. Ich rozwód orzeczony zostanie najprawdopodobniej już na początku przyszłego roku.
źródło: pomponik.pl

Biografia Moniki

Monika Borzym (ur. 1990) – polska wokalistka jazzowo-soulowa.
W 1998 roku rozpoczęła szkołę muzyczną pierwszego stopnia „Brillante” w Warszawie, w klasie fortepianu, którą ukończyła z wyróżnieniem. W 2003 roku zaczęła edukację w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Warszawie, również w klasie fortepianu, u pedagoga Emiliana Madeya.

Od sierpnia 2005 do czerwca 2006 roku przebywała w Stanach Zjednoczonych, gdzie kontynuowała edukację ogólną oraz śpiewała w szkolnym chórze i zespole w John Hersey High School. We wrześniu tego samego roku zaczęła naukę na wydziale piosenki i naukę wokalistyki jazzowej w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Warszawie, pod kierunkiem Małgorzaty Kustosz-Piątosy i Izabeli Zając.

Wraz z zespołem wystąpiła na festiwalu New Trire, podczas którego otrzymała wyróżnienie w kategorii Outstanding Solist. Technikę improwizacji i harmonii jazzowej zaczęła poznawać w Chicago od wokalistki Gail Bisesi.

W 2007 roku wzięła udział w Międzynarodowym Festiwalu Wokalistów Jazzowych, zdobywając drugie miejsce. Wystąpiła na benefisach kilku aktorów i na gali Festiwalu Muzyki Filmowej w Łodzi. Przełomowym momentem w jej karierze było otrzymanie stypendium w University of Miami Frost School of Music w 2008 roku. Jej nauczycielami byli muzycy jazzowi, m.in. Lisanne Lyons, Dante Luciani, Chuck Bergeron, Larry Lapin, Greg Gisbert.

Podczas Jazz Jamboree 2009 była jedynym wykonawcą polskim i jedyną kobietą zaproszoną przez Michała Urbaniaka na koncert w Sali Kongresowej. W maju kolejnego roku podpisała kontrakt płytowy z Sony Music Polska. Przy udziale producenta muzycznego Matta Piersona nagrała swój debiutancki album Girl Talk, wydany w październiku 2011 roku. W 2013 roku ukazała się druga płyta wokalistki pt. My Place.
Życie prywatne

Od 21 maja 2010 roku jest żoną Makarego Janowskiego, syna Roberta Janowskiego. Mieszka z mężem w Los Angeles[1].

Dyskografia
Albumy solowe

Rok Tytuł Pozycja na liście Certyfikat ZPAV
POL
2011 Girl Talk

 • Data: 3 października 2011[2]
 • Wydawca: Sony Music
9[3]
 • platynowa płyta[4]
2013 My Place

 • Data: 15 października 2013[5]
 • Wydawca: Sony Music
18[6]
 • złota płyta[7]

Występy gościnne

Rok Wykonawca/Album Utwór Źródło
2009 Ten Typ Mes – Zamach na przeciętność

 • Data: 25 kwietnia 2009
 • Wydawca: Alkopoligamia.com
 • „Nie ten sam ziom” (gościnnie: Numer Raz, Łona, Monika Borzym)
 • „Na później (Skit)” (gościnnie: Monika Borzym)
[8]
2013 Ten Typ Mes – Ten Typ Mes i Lepsze Żbiki

 • Data: 21 czerwca 2013
 • Wydawca: Alkopoligamia.com
 • „Dzień zemsty” (gościnnie: Mada, Monika Borzym)
 • „Esta Loca” (gościnnie: Wdowa, LJ Karwel, Monika Borzym)
 • „Mieć czas” (gościnnie: Kuba Knap, Ciech, Monika Borzym)
 • „Dzień zgody (Niedziela)” (gościnnie: Kuba Knap, Monika Borzym)
[9]

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Makarego

Makary Janowski urodził się 18 grudnia 1988 roku. Dzięki rodzicom (ojcem Makarego jest Robert Janowski, matką Katarzyna Kalicińska – Goczał), już jako dziecko miał styczność ze światem polskiego show biznesu i telewizji. Robert często zabierał Makarego na próby musicalu Metro do Teatru Dramatycznego. Po latach zaowocowało to podjęciem przez Makarego studiów w Warszawskiej Szkole Filmowej Bogusława Lindy. Młody Janowski naukę aktorstwa kontynuował w Stanach Zjednoczonych.
źródło: mowimyjak.pl

(Odwiedzono: 92 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *