Mlynkova już nie będzie współpracować ze swoim mężem


Mlynkova WronkaHalina Mlynkova i Leszek Wronka byli dotychczas nierozłączni nie tylko w życiu prywatnym, ale także zawodowym. Biznesmen i producent muzyczny był bowiem również menadżerem wokalistki, jednak okazuje się, że ta współpraca nie okazała się dla obu stron satysfakcjonująca!
Jak donosi „Fakt”, Mlynkova i Wronka postanowili zawiesić na razie swoją współpracę, bo gwieździe marzy się podbijanie list przebojów, a mieszkający na co dzień w Pradze menadżer nie mógł poświęcić jej aż tyle czasu, ile potrzebowała.
– Ona chce wrócić na szczyt jak za czasów Brathanków! Przecież od rozstania z zespołem nie ma na koncie żadnego hitu. Leszek na co dzień mieszka w Czechach i nie zna ludzi w Polsce. Biznesy w Pradze zajmują mu dużo czasu i nie może dać go Halinie tyle, ile by chciała. Więc ktoś z Polski będzie na jej każde zawołanie i lepiej odnajdzie się w tym rynku niż Wronka – zdradziła w rozmowie z tabloidem znajoma Mlynkovej.
Gwiazda już ponoć znalazła odpowiedniego kandydata na stanowisko swojego menadżera i jest gotowa na ciężką pracę!
– Halina znalazła nowego menedżera i na dniach podpisze z nim umowę. Chce dać sobie trochę oddechu w związku, by już dłużej nie łączyć pracy z życiem osobistym.
źródło: gala.pl