Młynarska i Schmidt w końcu wyjechali w podróż poślubną


mlynarska-schmidtAgata Młynarska (49 l.) spełniła swoje marzenie i razem ze świeżo upieczonym mężem wybrała się w podróż poślubną do Grecji.

Dziennikarka czekała na tę chwilę prawie cztery miesiące. Tyle bowiem czasu minęło od jej ślubu z Przemysławem Schmidtem (52 l.). Już raz prowadząca “Świat się kręci” musiała zrezygnować z wymarzonego wyjazdu.

Za zmianą planów stał stan jej zdrowia. Początkowo dziennikarka bagatelizowała swój stan, a niedyspozycję tłumaczyła zmęczeniem związanym z prowadzeniem pięciu blisko godzinnych programów w tygodniu.

W tej sytuacji o podróży poślubnej nie mogło być mowy. W połowie maja całkiem zaniemogła i trafiła do szpitala. – Postanowiłam przy tej okazji dokładnie wszystko zbadać. Odkładałam wizytę u lekarza, co obróciło się przeciwko mnie- wyznała. Przeszła dwie operacje, zrezygnowała z pracy. Cały czas musi pozostawać na restrykcyjnej diecie. W tym celu tuż po wyjściu ze szpitala zatrudniła dietetyczkę do przygotowywania specjalnych potraw. – Sama nie byłabym w stanie ugotować sobie tak zbilansowanych i różnorodnych posiłków – zdradziła.

Dziennikarka przyznała, że cierpi na nietolerancję pokarmową, a ta, jak wiadomo, może być objawem wielu poważnych chorób gastrycznych, z którymi czasem trzeba się zmagać do końca życia. Tym bardziej dziwić może, że po tak krótkim okresie rekonwalescencji zdecydowała się wyjechać w podróż poślubną do Grecji. W ciepłym klimacie zachowanie właściwej diety może być dość trudne.

Agata, zdana na własną intuicję, będzie musiała radzić sobie bez dietetyczki. Na szczęście ma przy sobie Przemysława, który o dietach i zdrowym stylu życia wie wiele. On, buddysta i jogin, potrafi panować nad własnym ciałem i tego samego uczy żonę. Teraz, gdy problemy ze zdrowiem dały o sobie znać, dziennikarka z powagą traktuje rady ukochanego. – Zrozumiałam, że muszę nieco zwolnić i zająć się swoim zdrowiem, bo ono jest priorytetem – wyznała. I zaraz potem dodała: – Karierę zawodową odkładam na chwilę na bok. Nie były to tylko puste słowa.

Gwiazda TVP zdecydowała się wrócić do “Świat się kręci”, ale w zmienionym wymiarze godzin. Po wakacjach poprowadzi program od poniedziałku do środy, z kolei w czwartek i piątek w rolę gospodarza wcieli się Maciej Kurzajewski, który dotąd zastępował ją nawizji. – Przemek cieszy się z takiego obrotu sprawy. On bardzo się o nią martwi – opowiada jego znajoma.

Agata przed powrotem do pracy ładuje akumulatory, rozkoszując się urokami greckich plaż. Pod troskliwą opieką męża nawet z dala od domu czuje się bezpiecznie.
źródło: pomponik.pl

(Odwiedzono 69 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *