Misheel Jargalsajkhan i jej chłopak odwiedzili Mongolię


Misheel Jargalsaikhan, polska aktorka pochodzenia mongolskiego, znana głównie z serialu „Rodzina zastępcza”, odwiedziła swoją ojczyznę. Nie była tam sama!
Polscy widzowie poznali Jargalsaikhan, gdy w wieku 11 lat zadebiutowała w serialu „Rodzina zastępcza” wcielając się w postać Zosi.
Aktorka urodziła się w Mongolii, jednak już jako 3-letnia dziewczynka wyjechała z rodzicami i bratem do Polski. Dzieciństwo spędziła w Chojnicach, zaś uczyła się w Warszawie. Ukończyła także studia medyczne we Wrocławiu.
Po zakończeniu edukacji powróciła do telewizji, występując w programach rozrywkowych „Celebrity Splash” i „Taniec z gwiazdami” .
Misheel, która aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, niedawno wybrała się na wycieczkę do Azji, w trakcie której odwiedziła także swoją ojczyznę.
Na swoim Instagramie zrelacjonowała cały wyjazd, pokazując fanom na zdjęciach piękne mongolskie krajobrazy.
29-letnia aktorka pochwaliła się także czymś jeszcze – swoim chłopakiem, z którym pasują wręcz idealnie!
„Baby, to były cudowne dwa tygodnie! Mamy za sobą już kilka niezapomnianych podróży, ale ta była dla mnie wyjątkowa” – zwróciła się do swojego ukochanego na Instagramie, dodając: „Już za tobą tęsknię”.
źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Biografia Misheel
Misheel Jargalsaikhan (ur. 9 listopada 1988 w Ułan Bator) – polska aktorka, oraz lekarz.
Urodziła się w Mongolii, ma o trzy lata młodszego brata Ikhbielga. Pod koniec trzeciego roku życia przeniosła się z rodziną do Polski. Dzieciństwo spędziła w Chojnicach (ob. woj. pomorskie). Z powodu częstych wyjazdów Jargalsaikhan na plan serialu do Warszawy, jej rodzina zdecydowała się w końcu tam przenieść. W Warszawie ukończyła 21 Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Jerzego Grotowskiego[1]. Ukończyła też studia medyczne we Wrocławiu.
Oprócz języka polskiego, biegle zna angielski i mongolski[2].
Przez osiem lat (od 1999) wcielała się w postać Zosi Kwiatkowskiej w Rodzinie zastępczej. Rola ta przyniosła jej ogólnopolską popularność. W związku ze studiami we Wrocławiu w 2007 roku, przestała grać w serialu Rodzina zastępcza.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz