Miley Cyrus i Stella Maxwell są razem?


Cyrus MaxwellMiley Cyrus nie pozwała, żeby uwaga całego świata chociaż na chwilę się od niej odwróciła. Nauczyła się mistrzowsko podgrzewać atmosferę wokół siebie.
Jeszcze niedawno szokowała nagą sesją okładkową dla jednego z amerykańskich magazynów. Udzieliła też przed paroma dniami wywiadu, w którym wyznała że od dziecka jest biseksualna i interesuje się dziewczynami na równi z płcią przeciwną.
Nie minął tydzień, a na potwierdzenie swoich słów, piosenkarka pokazała się się z nową sympatią. U boku Miley pojawiła się jedna z najseksowniejszych modelek świata – Stella Maxwell. Modelka nie tylko jest obecnie u szczytu kariery, pracuje dla najlepszych projektantów, ale osiągnęła w branży to, o czym każda modelka marzy skrycie – została aniołkiem Victoria’s Secret.
Jak donoszą media, dziewczyny poznały się przed paroma miesiącami, przedstawił je sobie menadżer piosenkarki. Piosenkarka i modelka od razu przypadły sobie do gustu i teraz są ponoć nierozłączne, podróżują razem i spędzają każdą chwilę wspólnie.
Przyjaciele Cyrus komentują, że gwiazda jest bardzo szczęśliwa i naprawdę zakochała się w piękności w wybiegów.
źródło: gala.pl
Biografia Stelli
Stella Maxwell (Urodzona 15 maja 1990 w Belgii) jest nowozelandzką modelką. Jej rodzice pochodzą z Irlandii.

Dodaj komentarz