Miley Cyrus i jej chłopak wzięli ślub

Piosenkarka i aktor są małżeństwem. Nowiną podzieliła się sama Cyrus, publikując fotografie ze ślubu. Miley i Liam obejmują się na nich czule i całują. Suknia ślubna Cyrus była prosta, elegancka i w duchu retro.
Miley Cyrus wzięła ślub! Tak, to prawda. Cyrus wyszła za mąż za Liama Hemswortha. Ich związek przechodził różne (burzliwe) fazy. Raz nawet na poważnie zerwali, a Miley pokazywała się publicznie z kobietami, prowokując prasę plotkarską. Po jakimś czasie Cyrus i Hemsworth postanowili jednak dać sobie drugą szansę, a w święta Bożego Narodzenia… wzięli ślub! Miley pokazała pierwsze zdjęcia z ceremonii zaślubin na Instagramie, potwierdzając tym samym plotki, które krążyły od kilku dni. Przypomnijmy, że w wigilię w sieci opublikowano nieoficjalne zdjęcia, na których widać Cyrus w białej sukni oraz Miley i Liama, krojących tort. Nie było jednak pewności, czy ujęcia pochodzą ze ślubu pary, czy z innego wydarzenia, np. z planu reality show. Okazało się jednak, że to prawda – Miley i Liam wzięli ślub!
Cyrus (26) i Hemsworth (28) poznali się na planie filmu „The Last Song”. Było to w 2008 roku. Romans między nimi wybuchł niemal od razu. W czerwcu 2012 roku Miley i Liam zaręczyli się. Jednak we wrześniu 2013 roku para zerwała i odwołała zaręczyny. W tym czasie Miley przypisywano romanse m.in. z Edem Westwickiem, a Liamowi z January Jones. Jesienią 2013 roku Cyrus rozpoczęła proces całkowitej zmiany wizerunku. Jej słynne „twerkowanie” na gali rozdania nagród MTV przeszło do historii. Hannah Montana odeszła na zawsze, a w jej miejsce pojawiła się wyzwolona, świadoma swojej atrakcyjności i seksualności, niegrzeczna artystka. Tuż po tym kontrowersyjnym występie Hemsworth przestał obserwować Miley na Twitterze. W kolejnych miesiącach piosenkarce przypisywano wielu nowych partnerów, w tym Patricka Schwarzeneggera. Cyrus zakochała się poważnie w wakacje 2015 roku – jej wybranką była modelka Victoria’s Secret, Stella Maxwell. Była to gorąca, ale krótkotrwała miłość, po której nastąpiło jeszcze kilka przelotnych flirtów. Po kolejnym rozstaniu, Cyrus niespodziewanie.. odwiedziła Liama Hemswortha. Ich dawne uczucie wybuchło na nowo, tym razem ze zdwojoną siłą. We wrześniu 2017 roku znów byli oficjalnie razem.
Na początku 2018 roku najpierw pojawiły się plotki, że para wzięła ślub, a potem – że Miley i Liam się rozstali. Tym razem ostatecznie. I kiedy już nikt nie był pewien, czego się po nich spodziewać, Cyrus i Hemsworth zaskoczyli wszystkich… i zostali mężem i żoną! Miley i Liam wzięli ślub 23 grudnia w jednej z posiadłości artystki. Cyrus potwierdziła domysły mediów 26 grudnia, publikując słodkie zdjęcia ze ślubu. Serdecznie gratulujemy!źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Miley
Miley Ray Cyrus, właśc. Destiny Hope Cyrus[3] (ur. 23 listopada 1992[1]) – amerykańska aktorka, piosenkarka, autorka piosenek.
Zdobyła sławę dzięki głównej roli w serialu Hannah Montana, emitowanym na antenie Disney Channel w latach 2006–2011. Cyrus była autorką muzyki na ścieżki dźwiękowe sitcomu, Hannah Montana (2006) oraz Hannah Montana 2/Meet Miley Cyrus (2007), Hannah Montana 3 (2009) oraz Hannah Montana Forever, (2011) wydane przez Walt Disney Records. W 2009 roku podpisała kontrakt z wytwórnią Hollywood Records, który zapoczątkował jej karierę solową. Tego samego roku Miley wyruszyła w trasę Best of Both Worlds Tour, która zaowocowała filmem koncertowym Hannah Montana & Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert, wydanym rok później. W lipcu 2008 roku Cyrus wydała swój pierwszy album całkowicie niezwiązany z Hannah Montaną – Breakout, który przyczynił się do tego, że wokalistka umieszczona została na liście Top 100 magazynu Time. W pierwszym tygodniu od wydania rozszedł się w 371.000 kopii, pod koniec lipca 2008 roku już w nakładzie 1.500.000 egzemplarzy.
Kariera Miley rozpoczęła się wraz z epizodycznymi rolami w serialu Doc oraz w filmie Duża Ryba. Cyrus podkładała też głos w filmie animowanym Piorun. Przewodnia piosenka z filmu, „I Thought I Lost You”, którą artystka nagrała w duecie z Johnem Travoltą, nominowana była do nagrody Złotego Globu[4]. Od 2006 do 2011 była pierwszoplanową bohaterką serialu Hannah Montana. W 2009 roku zagrała główną rolę w filmie Hannah Montana : The Movie oraz Ostatnia Piosenka. Trzy lata później można było doczekać się kolejnych dwóch filmów z Cyrus w roli głównej: LOL oraz Tajna Agentka. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o Liamie
Liam Keith Hemsworth[1] (ur. 13 stycznia 1990[2] w Melbourne[3]) – australijski aktor telewizyjny i filmowy.
Urodził się w Melbourne w Australii jako najmłodszy z trzech synów nauczycielki angielskiego Leonie i doradcy usług społecznych Craiga Hemswortha[4][5][6]. Dorastał w Outback w Bulman wraz z dwoma starszymi braćmi: Chrisem (ur. 11 sierpnia 1983) i Lukiem (ur. 5 listopada 1980), którzy zostali także aktorami. Później, kiedy miał 8 lat, wraz z rodziną przeniósł się do Phillip Island[7], na południe od Melbourne, gdzie z braćmi spędził wiele swego czasu na surfingowaniu. W marcu 2009 r Hemsworth przeniósł się do Stanów Zjednoczonych, aby kontynuować tam karierę aktorską. On i jego brat Chris najpierw zatrzymali się w pensjonacie menedżera Chrisa – Williama Warda, przed wynajęciem własnego mieszkania w Los Angeles[8].
Zanim został aktorem, przez sześć miesięcy kładł podłogi. Brał udział w szkolnych przedstawieniach. W wieku szesnastu lat uczestniczył w pierwszych przesłuchaniach i ostatecznie rozpoczął swoją karierę w 2007 roku od gościnnych występów w australijskich serialach: Zatoka serc (Home and Away) i Córki McLeoda (McLeod’s Daughters). Od 8 lipca 2007 do 2008 roku grał postać sparaliżowanego sportowca Josha Taylora w australijskiej operze mydlanej Sąsiedzi (Neighbours). W serialu telewizyjnym dla młodzieży Księżniczka z Krainy Słoni (The Elephant Princess, 2008-2009) wystąpił w roli Marcusa, gitarzysty z zespół głównego bohatera. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o ślubach
Ślub – uroczystość zawarcia małżeństwa, podczas której strony składają przysięgę małżeńską przed urzędnikiem stanu cywilnego lub duchownym[1], w obecności świadków. W antropologii kulturowej ślub jest uznawany za jeden z obrzędów przejścia. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz