Mikołaj Roznerski i Marcelina Zawadzka są razem?


Od jakiegoś czasu w mediach aż huczy od plotek o romansie Marceliny Zawadzkiej (28 l.) z Mikołajem Roznerskim (33 l.). Para długo tego nie komentowała, aż w końcu postanowili wszystko wyjaśnić! Zrobili to oczywiście za pomocą portalu społecznościowego.
Aktor próbował ułożyć sobie życie z Olgą Bołądź (33 l.), ale niestety nic z tego nie wyszło. Zawadzka z kolei często żaliła się w wywiadach na swoją samotność.
Los chciał, że obydwoje po miłosnych przejściach spotkali się w programie „Pytanie na śniadanie”, którego prowadzącą jest właśnie Marcelina. Mikołaj często występował tam w roli gościa oraz przygotowywał krótki cykl o ekstremalnych sposobach na spędzanie wolnego czasu. Między modelką, a aktorem wyraźnie zaiskrzyło.
Postanowili dać sobie szansę i wygląda na to, że się udało! Długo plotkowano na ich temat, ale oni obydwoje uparcie milczeli. W końcu jednak zdecydowali się pokazać wspólne zdjęcie.
W tym samym czasie na swoich profilach na portalu społecznościowym opublikowali bardzo podobne fotografie. Para siedzi tyłem do obiektywu nad jeziorem i tylko podpis zdradza, że to właśnie Roznerski i Zawadzka.
Zakochani ogłosili swój związek w bardzo subtelny sposób.

źródło: pomponik.pl
tagi: nowy chłopak, nowy partner, nowa dziewczyna, nowa partnerka
Biografia Mikołaja
Mikołaj Roznerski (ur. 6 grudnia 1983 we Wrocławiu) – polski aktor teatralny, filmowy i serialowy.
W latach 2007–2015 Mikołaj Roznerski był zawodowo związany z Teatrem im. Juliusza Osterwy w Lublinie[1].
Ukończył wrocławską filię Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie w 2008 oraz Wydział Teatralny DAMU w Pradze (Czechy).
W 2008 zagrał w teledysku zespołu Bajm pt. „Krótka historia”. W 2007 zagrał w teledysku Edyty Górniak pt. „List”. Wystąpił również w jednej z reklam „Heyah”.
Roznerski ma syna Antoniego (ur. 2010) ze związku z aktorką Martą Juras[2].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Marceliny
Marcelina Zawadzka (ur. 25 stycznia 1989 w Malborku) – polska modelka, zdobywczyni tytułu Miss Polonia w roku 2011[2], prezenterka telewizyjna.
W 2003 zdobyła tytuł Miss Malborka Nastolatek. W finale wyborów Miss Polonia 2011, z numerem 16, reprezentowała województwo pomorskie[1]. Reprezentując Polskę w konkursie Miss Universe 2012, jako pierwsza Polka od 1989, zakwalifikowała się do czołowej szesnastki. W 2013 prowadziła program Projektanci na start w telewizji Fox Life[3], natomiast w 2014 współprowadziła program Dendżer w TVN Turbo[4].
Od 5 września do 7 listopada 2014 brała udział w drugiej emitowanej przez telewizję Polsat edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Jej partnerem tanecznym był Rafał Maserak[5]. Odpadli w półfinale programu, zajmując 3. miejsce[6].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz