Mikołaj Roznerski i jego dziewczyna się rozstali?


To już koniec związku jednej z najgorętszych par show-biznesu! Mikołaj Roznerski i jego dziewczyna Marcelina Zawadzka postanowili zakończyć swój związek po czterech miesiącach bycia razem. I chociaż mówiło się, że tym razem zarówno aktor „M jak miłość”, jak i prezenterka TVP odnaleźli prawdziwą miłość i chcą się związać na dłużej, coś musiało pójść nie tak… Jakie są powody ich rozstania? Czy Zawadzka i Roznerski jeszcze do siebie wrócą?
Chociaż o problemach w związku pary, mówiło się już od jakiegoś czasu, nadal ciężko w to uwierzyć. Wydawało się, że ci dwoje są dla siebie po prostu stworzeni – zostali okrzyknięci najpiękniejszą i najgorętszą parą show-biznesu, plotkowano nawet o ich zaręczynach i ślubie. Niestety wszystko wskazuje na to, że to już koniec ich wielkiej miłości. Pierwsze plotki o rozstaniu pary, pojawiły się w sierpniu, kiedy to Mikołaj pojawił się na ramówce TVP bez Marceliny. Już wtedy zwiastowano parze rychłe rozstanie. I jak się okazuje, w tych plotkach było bardzo dużo prawdy… Roznerski i jego dziewczyna Zawadzka rozstali się po czterech miesiącach związku. Co było powodem ich rozstania?
Marcelina i Mikołaj zakończyli wspólny etap w życiu. Para była ze sobą cztery miesiące, ale co ciekawe, ani razu nie pojawiła się razem publicznie. O ich relacji wiedzieliśmy jedynie dzięki zdjęciom zamieszczonym na Instagramie. Mówiło się, że są dla siebie stworzeni. Roznerski, który miał za sobą krótkotrwałe relacje (m.in. z Martą Juras z którą ma 6-letniego synka oraz z Olgą Bołądź), podobno nie widział świata poza Zawadzką i planował się jej nawet oświadczyć. Co więc poszło nie tak?
Mikołaj i jego dziewczyna Marcelina rozstali się podobno ze względu na brak czasu oraz chęć robienia kariery. Oboje zdecydowali, że to nie jest dobry moment na angażowanie się w poważną relację i ciężko jest im zrezygnować z pracy na rzecz wspólnego życia. I chociaż fani po cichu liczą, że para jeszcze wróci do siebie, to szanse są chyba nikłe:

„Marcelina swoje sercowe niepowodzenia zawsze przeżywa tak, aby nie dać nic po sobie poznać otoczeniu. Nie chce się nad sobą użalać, dlatego postanowiła udać się w podróż i odreagować” – twierdzi koleżanka Zawadzkiej w rozmowie z Party.pl

źródło: gala.pl
Biografia Mikołaja
Mikołaj Roznerski (ur. 6 grudnia 1983 we Wrocławiu) – polski aktor teatralny, filmowy i serialowy.
W latach 2007–2015 Mikołaj Roznerski był zawodowo związany z Teatrem im. Juliusza Osterwy w Lublinie[1].
Ukończył wrocławską filię Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie w 2008 oraz Wydział Teatralny DAMU w Pradze (Czechy).
W 2008 zagrał w teledysku zespołu Bajm pt. „Krótka historia”. W 2007 zagrał w teledysku Edyty Górniak pt. „List”. Wystąpił również w jednej z reklam „Heyah”.
Roznerski ma syna Antoniego (ur. 2010) ze związku z aktorką Martą Juras[2].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Marceliny
Marcelina Zawadzka (ur. 25 stycznia 1989 w Malborku) – polska modelka, zdobywczyni tytułu Miss Polonia w roku 2011[2], prezenterka telewizyjna.
W 2003 zdobyła tytuł Miss Malborka Nastolatek. W finale wyborów Miss Polonia 2011, z numerem 16, reprezentowała województwo pomorskie[1]. Reprezentując Polskę w konkursie Miss Universe 2012, jako pierwsza Polka od 1989, zakwalifikowała się do czołowej szesnastki. W 2013 prowadziła program Projektanci na start w telewizji Fox Life[3], natomiast w 2014 współprowadziła program Dendżer w TVN Turbo[4].
Od 5 września do 7 listopada 2014 brała udział w drugiej emitowanej przez telewizję Polsat edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Jej partnerem tanecznym był Rafał Maserak[5]. Odpadli w półfinale programu, zajmując 3. miejsce[6].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Kilka słów z Wikipedii o M jak miłość
M jak miłość – polski serial telewizyjny w reżyserii Ryszarda Zatorskiego, Natalii Korynckiej-Gruz, Macieja Dejczera, Piotra Wereśniaka, Waldemara Szarka, Rolanda Rowińskiego i Mariusza Malca produkowany przez firmę MTL Maxfilm, emitowany w TVP2 od 4 listopada 2000, a także w TVP Polonia z napisami w języku angielskim i TVP Seriale.
Scenarzystą wiodącym w latach 2000–2007 była Ilona Łepkowska, a od 2007, tj. odcinka 503, jest nim Alina Puchała. Od odcinka 1 do 843 główną piosenkę serialu, noszącą tytuł „M jak miłość”, wykonywał Wojciech Gąssowski. Od odcinka 844 serial rozpoczyna piosenka Beaty Kozidrak „Nie pytaj o miłość”, która początkowo, od 11 maja 2009 (odcinek 664) tylko kończyła ten serial[1]. Serial kończą różne piosenki, lecz najczęściej są to: „Dziś już wiem” Urszuli, „Przebudzenie” zespołu Varius Manx, „Bajka” Sylwii Grzeszczak, „Z ciszą pośród czterech ścian” Ani Wyszkoni, „Nothing Spoken” Ciary Newell, „Wszystko jedno” zespołu Video, „#Tam tam” Moniki Lewczuk, „7 rzeczy” Libera i Mateusza Ziółki, „Zapomnij mi” Sarsy, „Kiedy tylko spojrzę” Sylwii Grzeszczak i Sound’n’Grace, „Tamta dziewczyna” Sylwii Grzeszczak oraz „Bezdroża” Sylwii Grzeszczak i Mateusza Ziółki.
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz