Mikołaj Cieślak na randce z tajemniczą brunetką


mikolaj-cieslakMikołaj Cieślak (41 l.), znany z Kabaretu Moralnego Niepokoju, przyłapany został w dwuznacznej sytuacji z tajemniczą kobietą.

Kabareciarz i gwiazdor programu TVP 2 „Co leci w sieci”, prywatnie mąż Agnieszki i ojciec dwóch córek, spędził upojne chwile w towarzystwie młodej, atrakcyjnej brunetki.

Jak czytamy w tygodniku „Na Żywo”, para najpierw zabawiła w jednej z warszawskich knajpek, delektując się trzema butelkami wina, później długo nie mogła się rozstać.

„Nastroje dopisywały, a czułe i śmiałe gesty nie umknęły uwadze innych gości oraz fotoreportera. Komikowi trudno było się rozstać z towarzyszką, pocałunkom nie było końca. I nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie fakt, że Mikołaj jest mężem Agnieszki i ojcem dwóch córek. To chwilowa fanaberia czy coś poważnego?” – zastanawiają się dziennikarze magazynu.
Ona skromna, on dowcipny

Agnieszka i Mikołaj poznali się jeszcze na studiach – polonistyce na Uniwersytecie Warszawskim. Dzieliły ich charaktery, ale połączyły pasje: książki, malarstwo.

Imponowała mu wiedzą, szczególnie w dziedzinie sztuki, którą zaczerpnęła od ojca, znanego malarza. Mikołaj ujął ją swą osobowością, pisał wiersze i miał nieprawdopodobne poczucie humoru.

Swój komediowy talent szybko przekuł w sukces, bo już w 1993 r. na drugim roku studiów z Robertem Górskim i Przemkiem Borkowskim założyli kabaret.

W 1996 r. zdobyli Grand Prix Przeglądu Kabaretów PaKA. Agnieszka cieszyła się z sukcesów Mikołaja. Po studiach para wzięła ślub. Wkrótce na świat przyszła córka Jagoda, po pięciu latach Maja.

Kabaret święcił triumfy: wywiady, nagrania, trasy koncertowe. Zawrotne tempo życia najpopularniejszego kabaretu w Polsce było zabójcze dla rodziny, o czym przekonała się Katarzyna Pakosińska, która musiała z niego odejść, gdy zamiast stawić się na nieplanowanym występie, wybrała opiekę nad córką.

Jednak Cieślak temu zaprzeczał. „Częste wyjazdy są dobrym sposobem na udane życie rodzinne. Gdy mnie nie ma 3-4 dni w tygodniu, wtedy bardziej doceniam to, że mam do czego wracać. Nie ma czasu na nudę, rutynę” – mówił w wywiadzie.
źródło: pomponik.pl

mikolaj-cieslak-tajemnicza-kobieta

Biografia Mikołaja

Mikołaj Cieślak (ur. 1973 w Warszawie) – artysta kabaretowy, współtwórca Kabaretu Moralnego Niepokoju.
Studiował polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Jest żonaty i ma dwie córki: Maję i Jagodę.
W dorobku kabaretowym ma wiele wyrazistych i charakterystycznych ról: Gwidona, Bogdana, Bożydara, dresiarza w skeczu Galeria. Oprócz działalności kabaretowej opublikował wraz z Przemysławem Borkowskim i Robertem Górskim tomik wierszy zatytułowany Zeszyt w trzy linie.

Występuje w teatrze Capitol w komedii Marka Modzelewskiego Szwedzki stół, która miała swoją premierę 5 listopada 2012 roku[1], oraz w komedii Roberta Górskiego Zdrówko (premiera 9 grudnia 2013)[2].

Filmografia

1999: Badziewiakowie jako strażak
2000: 13 posterunek jako morderca serów
2009: Złoty środek jako Piotr
2012: Piąty Stadion jako Wariat Staszek
2012: Ja to mam szczęście jako Jarosław Klata, pedagog szkolny
2013: Wrzuć na luuuz (różne postaci)
2014: Słodkie życie jako Janusz[3]
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 50 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *