Mick Jagger: jego była partnerka urodziła jego dziecko


jagger-hamrick30-letnia tancerka Melanie Hamrick urodziła Mickowi Jaggerowi (73 l.) dziecko.
Wokalista dotąd był siedmiokrotnym ojcem. Jego najstarsze dziecko, córka Karis z pierwszego małżeństwa, obecnie ma 46 lat.
Teraz Mick Jagger powitał na świecie swoje ósme dziecko, syna, co potwierdził jego agent.
„Mama i dziecko czują się dobrze” – napisał w oświadczeniu do mediów i poprosił w imieniu gwiazdora o poszanowanie prywatności.
Co ciekawe, Mick Jagger i Melanie Hamrick nie są już parą, a muzyk od jakiegoś czasu spotyka się z rosyjską Modelką Mashą Rudenko.
Zobowiązał się jednak płacić kobiecie solidne alimenty oraz uczestniczyć w życiu dziecka. Kilka miesięcy temu kupił jej także dom.
źródło: pomponik.pl
Biografia Micka
Mick Jagger, właśc. sir Michael Philip Jagger (ur. 26 lipca 1943, Dartford, Anglia)[2] – brytyjski wokalista i współzałożyciel rockowego zespołu The Rolling Stones. Wraz z grupą odniósł jeden z największych sukcesów komercyjnych w historii muzyki spośród wszystkich zespołów rockowych świata[3][4]. Jagger jest współtwórcą większości repertuaru grupy (wraz z gitarzystą Keithem Richardsem).
Jest wykonawcą opartych na bluesie i soulu melodyjnych i pełnych ekspresji piosenek, które sam komponuje. Jako solista Jagger wydał pięć albumów, które cieszyły się umiarkowanym powodzeniem, próbował także, bez większego powodzenia, kariery aktorskiej.
12 grudnia 2003 roku obdarzony brytyjskim tytułem szlacheckim[5]. W 2006 roku piosenkarz został sklasyfikowany na 15. miejscu listy 100 najlepszych wokalistów wszech czasów według Hit Parade[6].
Przyszedł na świat w przeciętnej rodzinie klasy średniej jako syn nauczyciela wychowania fizycznego Joego i fryzjerki Evy. Chociaż jego stopnie pogorszyły się, gdy poświęcał więcej czasu muzyce, Jagger wybrał po otrzymaniu stypendium socjalnego studia ekonomiczne.
W wieku 5 lat poznał na przedszkolnym boisku chłopca nazywającego się Keith Richards. Ich drogi rozeszły się, gdy poszli do innych szkół, lecz w 1960 przypadkowo odnowili znajomość w pociągu. Jagger grał wtedy w kapeli Little Boy Blue and the Blue Boys, a Richards studiował sztuki piękne. Ich przyjaźń scementowało zamiłowanie do amerykańskiej muzyki, jednak decydujący wpływ na ich całe przyszłe życie miał rok 1962, w którym przyłączył się do zespołu Briana Jonesa.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz