Mick Jagger: była dziewczyna pochwaliła się fotką ich wspólnego dziecka


jagger-hamrickMelanie Hamrick (30 l.) pochwaliła się fotką synka.

Wokalista The Rolling Stones na początku grudnia powitał na świecie swoje ósme dziecko, synka Deverauxa. Matką chłopca jest tancerka, Melanie, z którą Jagger przez kilka miesięcy był w otwartym związku.

Para obecnie nie jest razem. Muzyk zdeklarował się jednak, że będzie uczestniczył w życiu chłopca i oczywiście płacił na jego utrzymanie. Już wcześniej kupił dla Hamrick i dziecka okazały dom, wart kilka milionów dolarów.

Choć wokalista i tancerka nie są razem, nie żywią do siebie urazy. Jak się też okazało, Melanie ma świetny kontakt z jedną z córek Micka Jaggera, 32-letnią Elizabeth.

Panie znalazły wspólny język, a Elizabeth pomagała swojej niedoszłej macosze w pielęgnowaniu malucha tuż po porodzie.

Hamrick opublikowała na Instagramie zdjęcie malca, w podpisie dziękując Elizabeth za pomoc przy dziecku.
źródło: pomponik.pl

Biografia Micka

Mick Jagger, właśc. sir Michael Philip Jagger (ur. 26 lipca 1943, Dartford, Anglia)[2] – brytyjski wokalista i współzałożyciel rockowego zespołu The Rolling Stones. Wraz z grupą odniósł jeden z największych sukcesów komercyjnych w historii muzyki spośród wszystkich zespołów rockowych świata[3][4]. Jagger jest współtwórcą większości repertuaru grupy (wraz z gitarzystą Keithem Richardsem).

Jest wykonawcą opartych na bluesie i soulu melodyjnych i pełnych ekspresji piosenek, które sam komponuje. Jako solista Jagger wydał pięć albumów, które cieszyły się umiarkowanym powodzeniem, próbował także, bez większego powodzenia, kariery aktorskiej.

12 grudnia 2003 roku obdarzony brytyjskim tytułem szlacheckim[5]. W 2006 roku piosenkarz został sklasyfikowany na 15. miejscu listy 100 najlepszych wokalistów wszech czasów według Hit Parade[6].

Przyszedł na świat w przeciętnej rodzinie klasy średniej jako syn nauczyciela wychowania fizycznego Joego i fryzjerki Evy. Chociaż jego stopnie pogorszyły się, gdy poświęcał więcej czasu muzyce, Jagger wybrał po otrzymaniu stypendium socjalnego studia ekonomiczne.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 7 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *