Michelle Williams i Phil Elverum wzięli ślub?


Michelle Williams (37 l.) i jej ukochany powiedzieli sobie „tak”! Aktorka znana jest z tego, że nie zdradza wiele ze swojego życia prywatnego. Dotąd nie wiadomo było nawet, z kim jest w związku.
Jeszcze kilka miesięcy temu krążyły plotki, że spotyka się z biznesmenem, Andrewem Youmansem.
Teraz wyszło na jaw, że wyszła za mąż, ale za kogoś innego!
Wedle doniesień magazynu Vanity Fair, Williams powiedziała „tak” piosenkarzowi Philowi Elverumowi (40 l.).
Para zorganizowała swoją ceremonię w górach Adirondack. Na uroczystości obecni byli tylko najbliżsi członkowie rodziny, w tym oczywiście córka Michelle, Matilda (12 l.), oraz córka Elveruma z pierwszego małżeństwa, a także garstka ich przyjaciół.
Gratulujemy!

źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Michelle
Michelle Ingrid Williams (ur. 9 września 1980 w Kalispell w stanie Montana) – amerykańska aktorka, czterokrotnie nominowana do Oscara: dwukrotnie za role pierwszoplanowe, w 2010 roku za rolę w filmie Blue Valentine i w 2011 za rolę w filmie Mój tydzień z Marilyn oraz dwukrotnie za role drugoplanowe w filmie Tajemnica Brokeback Mountain w 2005 oraz w filmie Manchester by the Sea w 2016.
Karierę filmową rozpoczynała w 1993 występem w jednym z odcinków serialu Słoneczny patrol. W 1994 zagrała główną rolę w filmie dla dzieci Lassie, gdzie zagrała m.in. u boku Richarda Farnswortha. W 1998 dołączyła do obsady serialu Jezioro marzeń (ang. Dawson’s Creek) i w krótkim czasie stała się jedną z najpopularniejszych, obok Christiny Ricci i Kirsten Dunst (z którymi łączy ją przyjaźń), aktorek młodego pokolenia w Stanach Zjednoczonych. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org
Kilka słów z Wikipedii o Philu
Phil Elverum (ur. 26 maja 1978 r.) jest amerykańskim tekściarzem, producentem i artystą wizualnym, najbardziej znanym ze swoich muzycznych projektów The Microphones i Mount Eerie. Jego siedziba jest w Anacortes w stanie Waszyngton. W połowie lat 2000 zaczął pisać swoje nazwisko Elvrum jako „Elverum”, tak jak norweskie miasto o tej samej nazwie [1]. Jest najbardziej znany z tego, że nagrywał i wykonywał wiele koncertów pod nazwami The Microphones (1996-2003) i Mount Eerie (2003-obecnie). Określił swoją pracę jako „delikatnie rzadką lub warstwową i hałaśliwą, często w tej samej pieśni.” Lirycznie koncentruje się na pamięci, opowiadaniu, mowie, naturalizmie, codzienności jako świętości i poczuciu miejsca (w domu i poza nim). Czytaj więcej (en)
źródło: en.wikipedia.org

Dodaj komentarz