Michał Żebrowski: jego żona ruszyła z własnym biznesem?


zebrowski-adamczykMichał Żebrowski (44 l.) ma swój teatr. Jego żona Ola postanowiła rozwijać skrzydła na innym polu.
Gdy siedem lat temu na świat przyszedł jego pierwszy syn Franek, aktor i jego żona Aleksandra zgodnie postanowili: oboje będą poświęcać mu tyle samo czasu.
Michał przewijał synka, karmił, kąpał, utulał do snu. Kiedy na świat przyszedł drugi synek Henryk (3), razem, całą trójką chodzili na długie spacery.
Żona aktora miała wówczas czas dla siebie. Robiła plany powrotu do zawodowego życia. Aktor nie krył się z tym, że żona, magister psychologii społecznej z talentem menedżerskim, bardzo pomaga mu w promocji teatru. I trzeba przyznać, że od początku robi to znakomicie.
Okazało się, że Ola ma też smykałkę do innego biznesu – jej własny sklep internetowy z akcesoriami dla dzieci oraz ubraniami dla ciężarnych, który otworzyła kilka miesięcy temu, cieszy się popularnością wśród kobiet.
Nic więc dziwnego, że praca zawładnęła całym jej czasem. – Ona myśli o ekspansji na świat. Sprzedaż prowadzona jest w języku angielskim, ceny są w euro, bo Ola wierzy w możliwość podbicia zachodnich rynków. Robi teraz dużą kampanię zagraniczną, nowe biznesplany, udziela wywiadów zachodnim mediom – mówi źródło „Świat&Ludzie”.
Ola nie kryje, że chciałaby odnieść sukces jako bizneswoman. Jest uzdolniona plastycznie, projektuje, a do tego świetnie zna angielski. Co na to Michał?
– Jest z niej dumny. Nie ma nic przeciwko temu, żeby zaangażowała się jeszcze bardziej w swój biznes – mówi informator, dodając, że Michał gotowy jest przejąc obowiązki domowe. Jego rodzice przeżyli razem 55 lat, wspierając się w ważnych sprawach. On też tak chce.
źródło: pomponik.pl
Biografia Michała
Michał Jan Żebrowski (ur. 17 czerwca 1972 w Warszawie) – aktor teatralny, filmowy, radiowy i telewizyjny, dyrektor naczelny Teatru 6. piętro[1].
O zawodzie aktorskim marzył od dziecka, uczęszczał na zajęcia szkolnego kółka recytatorskiego i zdobywał czołowe miejsca w konkursach recytatorskich. Zaraz po ukończeniu warszawskiego XI Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Reja, w 1991 roku zdał egzamin na Wydział Aktorski warszawskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, którą ukończył w 1995 roku. Na trzecim roku studiów stanął po raz pierwszy przed kamerą w teledramacie Feliksa Falka Samowolka (1993) u boku Roberta Gonery oraz telewizyjnym thrillerze Wynajmę pokój… (1993) z Igorem Przegrodzkim i Beatą Ścibakówną.
Zadebiutował na kinowym ekranie rolą młodego robotnika, który uniesiony emocjonalnym porywem, staje się mimowolnym przywódcą protestu w filmie historycznym Filipa Bajona Poznań 56 (1996). Po gościnnym występie w pięciu odcinkach serialu Sława i chwała (1997), zagrał postać Jana Skrzetuskiego w adaptacji powieści Henryka Sienkiewicza Ogniem i mieczem (1999) w reżyserii Jerzego Hoffmana, za którą otrzymał nominację do nagrody Orła w kategorii najlepsza główna rola męska. Jego kreacja Tadeusza Soplicy w ekranizacji poematu Adama Mickiewicza Pan Tadeusz (1999) w reżyserii Andrzeja Wajdy przyniosła mu przychylność krytyków, a wydana płyta Zakochany Pan Tadeusz (1999) z dwunastoma fragmentami poematu w jego recytacji zyskała status złotej płyty. W 2000 roku otrzymał nagrodę Akademii Telewizyjnej Wiktor, Złotą Odznakę w Złotej Piątce w plebiscycie czytelników „TeleRzeczpospolitej” oraz Złotą Kaczkę.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Aleksandry
Aleksandra Adamczyk jest o 14 młodsza od Michała Żebrowskiego. Jej ojciec jest menadżerem w międzynarodowej korporacji i w 2009 roku razem z rodziną wyjechał na placówkę do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Aleksandra ukończyła studia ekonomiczne, czasem udziela się w dziale marketingu Teatru 6 Piętro, który należy do Żebrowskiego. W przyszłości chce założyć fundację zajmującą się sztuką wizualną. Ulubionym aktorem żony Żebrowskiego jest… Ryan Gosling.
źródło: mowimyjak.pl

Dodaj komentarz