Michał Żebrowski i Aleksandra Adamczyk – profil paryMichał Jan Żebrowski (ur. 17 czerwca 1972 w Warszawie) – polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, dyrektor Teatru 6. piętro (od 2010).
źródło: pl.wikipedia.org

Początek związku

Michał i Aleksandra poznali się bardzo dawno temu, kiedy Michał miał 18 lat, a Ola zaledwie… 5! Potem, wiele lat później, los skrzyżował ich drogi ponownie, gdy obydwoje zapisali się na kurs angielskiego i przypadkowo trafili do tej samej grupy.
źródło: gala.pl

Zaręczyny

Nie znamy dokładnej daty zaręczyn Michała i Aleksandry ale z informacji znalezionych w necie wynika, że para zaręczyła się pod koniec 2008 roku. Co wiadomo o zaręczynach? W serwisie polki.pl czytamy: „Jesienią [Michał przyp. red.] oświadczył się ukochanej. I to w jakim stylu! Zabrał Aleksandrę na wyprawę po Tatrach. Przy Czarnym Stawie Gąsienicowym czekała na nich miejscowa kapela. W tej niezwykłej scenerii, przy dźwiękach góralskiej muzyki Michał poprosił Olę o rękę. Później zakochani uczcili zaręczyny w gronie przyjaciół w pobliskim schronisku.”
źródło: polki.pl

Ślub

Michał i Aleksandra wzięli ślub 20 czerwca 2009 w Brzegach-Rynias. Ich wesele zorganizowane zostało w stylu góralskim. Ceremonia odbyła się na polanie Rynias niedaleko domu rodzinnego Michała. Podobno tuż przed ślubem aktor zajechał na koniu w stroju góralskim pod swoją willę w Tatrach, gdzie czekała na niego narzeczona wraz z rodziną. Jak donosił Fakt, na wydarzeniu zabrakło przyjaciół z planu filmowego aktora oraz znajomych celebrytów – zamiast tego na weselu, które odbywało się w specjalnym namiocie, gościli miejscowi górale.
źródło: pl.wikipedia.org oraz gala.pl

Wspólne dzieci

Para ma dwóch synów: Franciszka (ur. 2010) i Henryka (ur. w listopadzie 2013). Media podają, że para spodziewa się trzeciego dziecka.
źródło: pl.wikipedia.org oraz gala.pl

Dodaj komentarz