Michał Wójcik i Ewa Tecel na ślubie Sołtysika


Wojcik TecelJeden z najpopularniejszych polskich twórców kabaretowych pojawił się z ukochaną na ślubie przyjaciela, Andrzeja Sołtysika. Co ciekawe, Michał Wójcik wciąż jest mężem Agnieszki Kałuży. Brak rozwodu nie przeszkadza mu pokazywać się z kolejną partnerką.

Kobieta, która towarzyszyła współtwórcy kabaretu Ani Mru-Mru to właśnie jego kochanka, Ewa Tecel. Komik związał się z nią cztery lata temu po rozstaniu z żoną.

Przypomnijmy, że Kałuża, żona Michała Wójcika, nie zgodziła się na rozwód za porozumieniem stron. Powodem takiej decyzji były odnalezione przez nią pikantne filmiki, które kabareciarz nagrywał z kochanką. W tej sytuacji stało się jasne, że kobieta wystąpi o rozwód z orzeczeniem o winie męża.

Wójcik bez wątpienia zasłużył sobie na miano kobieciarza. Artysta ma trójkę dzieci z trzema różnymi kobietami. Wygląda jednak na to, że ostatnio się ustatkował.

Za tę przemianę odpowiada rzekomo właśnie Tecel. Rok temu para doczekała się synka, Charliego. To z nimi dziś mieszka Wójcik, dla nich także postanowił się zmienić.

Michał robi też wszystko, by dogadać się dziś z Agnieszką. Chociaż początkowo odwołał się od wyroku sądu orzekający jego winę, ostatecznie postanowił płacić alimenty w wysokości 5 tysięcy złotych miesięcznie.

Wójcik ma więc czyste sumienie i coraz chętniej pokazuje się oficjalne z nową wybranką. Para myśli także powoli o ślubie. Nic dziwnego, że byli tak przejęci podczas niedawnej uroczystości swoich przyjaciół.

Ciekawe, kiedy na ślubnym kobiercu zobaczymy Marcina i Ewę. Uważacie, że pasują do siebie?

Wojcik Tecel slub Soltysika
źródło: nocoty.pl

Biografia Michała

Michał Wójcik, właśc. Paweł Michał Wójcik (ur. 22 listopada 1971 w Lublinie) – polski artysta kabaretowy, jeden z członków kabaretu Ani Mru-Mru. Występuje także w improwizowanym serialu Spadkobiercy, w którym gra Harry’ego Fergusona – brata Harriet.

Pochodzi z Lublina i tam skończył szkołę „scena ruchu”. Był pracownikiem Teatru Scena Ruchu, prowadzonego przez Mirosława Olszówkę. Ma dwoje dzieci: Jakuba i Julię.

Filmografia
2008: Niania – producent w odc. 92 „Niania robi karierę”
2009: Od pełni do pełni – asystent Mariana
2011: Weekend – chemik
2011: Spadkobiercy – Harry, brat Harriet Ferguson
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 157 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 6)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *