Michał Wiśniewski i Dominika Tajner się rozwodzą


„Kochani, mój mąż złożyły pozew o rozwód!” – napisała Dominika Tajner-Wiśniewska na Facebooku. Wpis szybko usunęła. Jak się okazuje, małżeństwo Wiśniewskich rzeczywiście przechodzi do historii.

Michał Wiśniewski nabrał wody w usta i nie komentuje całej sytuacji odnośnie rozwodu. Jak donosi „Flesz”, Tajner jest załamana. Magazyn dowiedział się także, że „Wiśnia” nadal mieszka w domu, który należy do Dominiki. Żona artysty kilka lat temu wykupiła willę na licytacji komorniczej. Przypomnijmy, że rok temu pisaliśmy o tym, że gwiazdor został bankrutem. Żona wspierała gwiazdora w trudnych chwilach. Tym bardziej decyzja o rozwodzie jest olbrzymim zaskoczeniem.

– Mój mąż złożył pozew o rozwód. Chyba tylko Michał wie, co się stało. Jest mi smutno i bardzo, bardzo przykro. Nie jestem w stanie o tym rozmawiać – powiedziała Tajner „Faktowi”.

Wszyscy myśleli, że relacje między małżonkami układają się dobrze. Tym bardziej, że w wywiadach sami zapewniali, że są szczęśliwi. Niestety, podobno wszystko miało zmienić się wtedy, gdy żona lidera Ich Troje zgodziła się wziąć udział w „Tańcu z gwiazdami”.

– Jestem w ogromnym szoku, bo myślałam, że Michał zmądrzał przy Dominice – mówiła w rozmowie z „Faktem” Mandaryna, była żona Wiśniewskiego.


źródło: gwiazdy.wp.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Michale

Michał Wiśniewski (ur. 9 września 1972 w Łodzi[1]) – polski wokalista, autor tekstów, lider grup: Ich Troje, Troje, Red Head[2] oraz projektów Spooko i Renia Pączkowska. Założyciel Polskiego Związku Pokera[3].

Urodził się w Łodzi. Ma dwóch braci, Jakuba i Jarosława. Jego rodzice rozwiedli się, gdy miał trzy lata. Po rozwodzie zamieszkał z ojcem, który popełnił samobójstwo w 1986. W dzieciństwie dwukrotnie przebywał w domu dziecka.

Mieszkał w Niemczech, gdzie uczęszczał do gimnazjum oraz do szkoły muzycznej (uczył się gry na fortepianie)[4]. W młodości podejmował się różnych prac: m.in. pracował w hurtowni cebuli i otworzył własne biuro tłumaczeń. W 1990 próbował, jako jedna z pierwszych osób, wprowadzić w Polsce plastikowe karty rabatowe. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o rozwodach

Rozwód – rozwiązanie ważnego związku małżeńskiego przez sąd na żądanie jednego lub obojga małżonków. Rozwód oprócz śmierci współmałżonka i unieważnienia małżeństwa jest jedną z okoliczności kończących małżeństwo.

Według prawa polskiego przesłanką rozwodu jest trwały i zupełny rozkład małżeństwa (art. 56 § 1 Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego). Mimo istnienia wszystkich przesłanek dopuszczalności rozwodu, nie można go udzielić, jeżeli z jego powodu ucierpiałoby dobro małoletnich dzieci, jeżeli udzielenie rozwodu byłoby sprzeczne z zasadami współżycia społecznego (art. 56 § 2 Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego) lub rozwodu żąda małżonek wyłącznie winny rozkładu pożycia, chyba że drugi małżonek wyrazi na to zgodę[2]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 20 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *