Michał Szpak ma nową dziewczynę?

Michał Szpak (27 l.) już nie ukrywa, że jego serce jest zajęte. Na temat swojej sympatii nie chce jednak się wypowiadać. Dlaczego?
Pytany o prywatne sprawy zwykle milczy jak zaklęty. Ostatnio jednak, przy okazji promocji nowej płyty, jakoś mu się wymsknęło, że jego serce od dawna jest zajęte.
Zrobiła się sensacja, bo Szpak (27 l.) uchodził od dawna za singla.
Gdy dziennikarze rzucili się pytać, kim jest owa osoba, z którą dzieli życie, wokalista nabrał wody w usta.
„Jeśli moja druga połówka będzie chciała, żebym poinformował o nas media, to spoko. Ale nie mam zamiaru dzielić się prywatnym życiem w taki sposób, w jaki robią to niektóre osoby na rynku” – oświadczył.
Stwierdził też, że „tajemnice pozwalają żyć we własnym świecie”.
Jak myślicie, dlaczego tak bardzo nie chce niczego zdradzić?

źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Michale
Michał Szpak (ur. 26 listopada 1990 w Jaśle) – polski piosenkarz wykonujący muzykę inspirowaną brzmieniem z lat 80. i 90. XX wieku[8], z pogranicza popu[1][2][3], rocka[1][4][5], pop-rocka[6], muzyki symfonicznej[8][9], ballady i pop opery[7].
Zdobywca drugiego miejsca w programie talent show TVN X-Factor (2011). Zwycięzca Festiwalu Piosenki Rosyjskiej z utworem „Oczy czarne” (2013). Laureat nagrody SuperPremiery na 52. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (2015)[10]. Reprezentant Polski z utworem „Color of Your Life” w 61. Konkursie Piosenki Eurowizji (2016). Laureat nagrody w kategorii SuperArtysta oraz Grand Prix Złote Opole 2016 na 53. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (2016).
Urodził się w rodzinie o muzycznych tradycjach. Jego ojciec, Andrzej, śpiewał w chórze, natomiast matka śpiewała i grała na gitarze. Ma dwoje starszego rodzeństwa: brata Damiana, który jest bokserem, i siostrę Marlenę, która jest śpiewaczką operową, a także młodszą siostrę Ewę. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz