Michał Piróg przyznał się do związku ze znanym wokalistą?


michal-pirogNiedawno pisaliśmy, że Michał Piróg już niedługo opublikuje swoją biografię, którą napisał wraz z byłą redaktor naczelną „Gali” Izą Bartosz. Chociaż tancerz nie chciał zdradzić, jakie smaczki znajdziemy w jego literackim debiucie, to do mediów przedostała się właśnie prawdziwa bomba!

Od dawna tajemnica poliszynela było, że Piróg był związany z jednym z popularnych polskich wokalistów. Dotychczas jego tożsamość oficjalnie pozostawała tajemnicą, a tancerz tak pisze o nim w swojej biografii:

„Kiedyś obiecaliśmy sobie, że nigdy, nawet jeśli będziemy opowiadać o tym, co nas łączyło, nie zdradzimy naszych imion. To był jego pomysł. Nazwijmy go po prostu Z” – wspomina Michał Piróg. – „Kiedyś ktoś zadał mu pytanie o nasz związek, a on odpowiedział: „Ten ktoś wydawał się idealny, byśmy mogli się razem zestarzeć. Nie wyszło, tak się przecież zdarza.”

Redakcja „Faktu” pokusiła się o znalezienie autora tych słów. Okazał się nim być… Andrzej „Piasek” Piaseczny, który mówił tak w wywiadzie dla „Vivy” z 2008 roku!

Piróg zdradził też, czemu związek, który wydawał się mu idealny, jednak się zakończył. Okazuje się, że w życiu jego partnera pojawił się ktoś inny:

„Z. spędzał z nim coraz więcej czasu, a ja uważałem, że ich relacja jest co najmniej dziwna. Adam był jak jakaś pieprzona dama dworu, na każde zawołanie Z. Nie było między nimi żadnej chemii. To była relacja pan–sługa i to właśnie doprowadzało mnie do szału. Adam był wampirem energetycznym, który uwielbiał czerpać energię z naszego związku. Najszczęśliwszy był wtedy, kiedy między nami działo się coś niedobrego. Momentami miałem wrażenie, że gdyby tylko Z. pozwolił, zamieszkałby na naszej wycieraczce, bo dzięki temu mógłby czuć zapach swojego władcy.”
źródło: gala.pl

Biografia Michała

Michał Piróg (ur. 28 maja 1979 w Kielcach) – polski tancerz, choreograf, prezenter, aktor niezawodowy, reporter, osobowość telewizyjna.
Urodził się w Kielcach w rodzinie o korzeniach żydowskich[1]. Absolwent III Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida w Kielcach, uczęszczał do klasy o profilu humanistyczno-teatralnym. Studiował filozofię na Uniwersytecie Jagiellońskim.
Instruktor w Autorskiej Szkole Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Olsztynie. Nauczyciel na wielu warsztatach tanecznych i aktorskich organizowanych przez sceny teatrów muzycznych, teatrów tańca oraz szkół musicalowych. Jako tancerz pracuje w technikach: jazz, modern jazz, afro jazz, taniec współczesny, funky jazz, broadway jazz. Współpracował z teatrami w Polsce, Francji, Belgii i Szwajcarii.
Jest członkiem Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie[2].
Wraz z Joanną Wasiuk stworzył „Horn Dance Company”- dwuletni projekt taneczny, który kończy się spektaklem tanecznym.

Teatr
Tancerzem został w wieku dziewiętnastu lat na scenie Kieleckiego Teatru Tańca, gdzie 15 listopada 1998 zadebiutował w roli narkomana w spektaklu baletowym Być albo brać w reżyserii Piotra Galińskiego. W 2000 zagrał w widowisku – pieśni Negro spirituals Dla Ciebie, Panie. Doświadczenie zdobywał w produkcjach telewizyjnych i teatralnych, m.in. w musicalu Chicago (2002) w Teatrze Komedia w Warszawie i musicalu Andrew Lloyda Webbera Koty (2004) w warszawskim Teatrze Muzycznym Roma. Podczas realizacji przedstawienia Neila LaBute’a Gruba świnia (luty 2007) w Teatrze Powszechnym w Warszawie był odpowiedzialny za ruch sceniczny.

Telewizja
W marcu 2006 na kanale MTV w duecie z Edytą Herbuś prowadził program W rytmie MTV, gdzie uczył układów choreograficznych widzów MTV wyłonionych w castingu. Został jednym z trzech jurorów programu rozrywkowego TVN You Can Dance – Po prostu tańcz (jesień 2007). W 2008 roku wraz z Joanną Liszowską i Rafałem Maserakiem prowadził program Twój prywatny instruktor tańca na antenie TVN Style. W ostatnim kwartale 2010 został zaangażowany w produkcję TVN-owskiego Top Model. Zostań modelką, w którym pełni funkcję prowadzącego.

Teledyski
W 2007 pojawił się w teledysku zespołu IRA do piosenki pt.Trochę wolniej.

Filmografia
2009: Zamiana – jako Joni
2009: Niania – obsada aktorska (w odc. 121. wystąpił w roli samego siebie)

Życie prywatne
W październiku 2007 ujawnił publicznie, że jest gejem[3].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono 273 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *