Michał Malitowski ma nową dziewczynę


Michał Malitowski znów jest zakochany! Tancerz i juror „Tańca z Gwiazdami” udzielił właśnie wywiadu, w którym przyznał, że ma nową partnerkę. Przypomnijmy, że na początku września Malitowski ogłosił w swoich mediach społecznościowych, że on i Joanna Leunis – matka jego dziecka i kobieta, z którą był przez 17 lat, nie są już razem. Obecnie Michał Malitowski i Joanna Leunis starają się dojść do porozumienia w sprawie opieki nad 3-letnią córeczką, Lią:

„Teraz mieszkamy oddzielnie i każdy z nas układa sobie życie osobno. Dlatego ja złożyłem wniosek do sądu o uregulowanie kontaktów z córką. Chciałbym się nią opiekować tak często, jak to tylko możliwe bez zaburzania jej poczucia bezpieczeństwa” – powiedział w rozmowie z Fleszem.

Michałowi bardzo pomogła nowa partnerka. Jak wyznaje tancerz, jest nią jego wieloletnia znajoma, która przez kilka lat pracowała jako instruktorka tańca w jego szkole w Hongkongu:

„Zakochałem się w niej i czuję od niej miłość. Ma na imię Julia. Pochodzi z Australii, tam też poznaliśmy się wieki temu. Nie utrzymywaliśmy kontaktu, mimo że przez jakiś czas pracowała jako instruktorka w mojej szkole w Hongkongu.”

Nowa partnerka Malitowskiego jest dla niego bardzo dużym wsparciem.


źródło: gala.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Michale

Michał Malitowski (ur. 28 maja 1980 w Zielonej Górze) – polski tancerz tańca towarzyskiego, trener tańca, przedsiębiorca i osobowość telewizyjna.

Trzynastokrotny mistrz Polski (w 1997, 1999, 2000[1], 2001[2] z Iwoną Golczak i w latach 2002–2010 z Joanną Leunis). Wicemistrz świata (2010[3], 2011) i mistrz świata par zawodowych w tańcach latynoamerykańskich (2008[4][5], 2009[6]). W latach 2002–2011 reprezentował Polskę, następnie – do zakończenia kariery turniejowej – tańczył w barwach Anglii.

Od 2002 jego partnerką taneczną jest Joanna Leunis, a ich głównym trenerem jest dr Ruud Vermey. W początkowych latach wspólnej kariery startowali w zawodach w kategorii południowo-amerykańskiego show, zdobywając dwukrotnie mistrzostwo świata w latach 2002-2003. Przez dziewięć lat z rzędu zdobywali mistrzostwo Polski w tańcach latynoamerykańskich zawodowców, a także siedmiokrotnie zwyciężyli na festiwalu Blackpool Open (2008-2014) i wygrali turniej International Open rozgrywany w londyńskiej Royal Albert Hall. Pięciokrotnie zwyciężyli w Otwartych Mistrzostwach Zjednoczonego Królestwa w Bournemouth. Od 2005 występują z wykładami i pokazami na Światowym Kongresie Tańca w Blackpool. W marcu 2010 otrzymali nagrodę kulturalną japońskiego księcia Takahito Mikasy „za mistrzostwo i innowacyjność w tańcu oraz wkład w rozwój ruchu tanecznego w kraju”. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 23 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *