Michał Kwiatkowski pochwalił się chłopakiem


Michal Kwiatkowski i chlopakMichał Kwiatkowski (31 l.) nigdy nie ukrywał, że jest gejem.
Brat Dawida Kwiatkowskiego w Polsce zasłynął przede wszystkim dzięki udziałowi w „Tańcu z gwiazdami”.
Zajął tam trzecie miejsce, jednak po zakończeniu programu jego kariera w naszym kraju nie nabrała tempa.
Za to jego brat stał się bożyszczem nastolatek!
Michał na co dzień mieszka we Francji i to tam odnosi sukcesy jako wokalista.
Jednak teraz znowu będzie częstszym gościem w Polsce.
Mówi się, że Kwiatkowski weźmie udział w kolejnym programie z gwiazdami.
Tym razem wokalista zmierzy się z innymi celebrytami w popularnym show „Twoja twarz brzmi znajomo”.
Jak donosi „Super Express”, artysta ostatnio przyjechał do Warszawy ze swoim chłopakiem, aby pokazać mu piękno rodzinnego kraju.
Wygląda na to, że para jest w sobie mocno zakochana.
Chłopak Michała poznał już jego brata i czuje się częścią rodziny, o czym świadczą m.in. ich wspólne zdjęcia na Instagramie.
źródło: pomponik.pl
Biografia Michała
Michał Kwiatkowski (ur. 12 listopada 1983 w Gorzowie Wielkopolskim) − polski piosenkarz śpiewający w języku francuskim. Jego młodszy brat Dawid Kwiatkowski również jest piosenkarzem.
Wychował się w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie uczęszczał do szkoły muzycznej. Mając 13 lat za prezentację piosenki pt. „Dom” z własnym tekstem i muzyką Ewy Gajewskiej-Kiepury, nauczycielki muzyki w szkole podstawowej, zdobył pierwsze miejsce na ogólnopolskim festiwalu piosenki i tańca dziecięcego w Koninie. Kilka lat później utwór ten nagrała na płycie Danuta Błażejczyk.
W 2001 wystąpił w Splicie, później na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Francuskiej VISA Francophone, gdzie zajął pierwsze miejsce. Po powrocie do Polski wygrał jeden z odcinków programu Szansa na sukces 2001 z piosenką K.A.S.Y. – „Ja jestem macho”. Na koncert finałowy w Sali Kongresowej w Warszawie pojechał tuż po zdaniu matury.
W 2002 wyjechał na studia do Paryża. W 2003 zgłosił się do francuskiego reality show Star Academy (w Polsce znanego jako Fabryka Gwiazd). Doszedł do finału programu, zajmując drugie miejsce, jednak zwyciężczyni programu, Élodie Frégé, zdecydowała się podzielić nagrodą z wokalistą[1]. W 2004 wydał swoją pierwszą płytę De l’or et des poussières, z której pochodzi piosenka Tu mets de l’or. W 2007 wydał swój drugi album All alone with my gueule”. Od 2008 występuje pod pseudonimem Self Concept.
Od 6 września 2009 był uczestnikiem X edycji programu Taniec z gwiazdami. Jego partnerką była Janja Lesar. Odpadł w 11 odcinku zajmując III miejsce. W 2011 wydał swój trzeci album What’s Your Name?. 6 grudnia 2012 wyznał, że jest osobą homoseksualną[2][3].
14 października 2014 wydał swój czwarty krążek w swojej karierze pt. Chopin etc., który jako pierwszy został wydany w Polsce[4].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)