Michał Figurski i Magdalena Kasperowicz się zaręczyli?


Michał Figurski przez ostatnie dwa lata nie miał zbyt dobrej passy. Zarówno na niwie zawodowej, jak i zdrowotnej. We wrześniu 2015 roku dziennikarz trafił do szpitala. Figurskiego cały czas wspierała była żona, Odeta Moro, co nie spodobało się jego ówczesnej dziewczynie, Jagnie Błażejewskiej. Para rozstała się rok temu. Dziennikarz zaczął sobie jednak układać życie z kimś innym. Teraz poszedł o krok dalej!
Michał zaczął dość szybko wracać do zdrowia. Jeszcze podczas rehabilitacji dziennikarz zaczął się spotykać z koleżanką po fachu – głosem radia Zet Gold, Magdaleną Kasperowicz. Jak się okazuje, zaledwie po kilku miesiącach znajomości, Figurski postanowił poprosić Kasperowicz o rękę. Magda, mimo niekłamanego zaskoczenia, zgodziła się jednak na oświadczyny Michała. Tak twierdzi przynajmniej anonimowy informator dziennika „Fakt”:
„Magda była w szoku, ale od razu zgodziła się zostać jego żoną. Bo chociaż to krótki związek, to bardzo intensywny. Michał tłumaczył podczas oświadczyn, że po problemach zdrowotnych zrozumiał, że życie jest ulotne i w każdej chwili można je stracić. Nie chciał więc czekać.”
Jak donosi tabloid, Figurski oświadczył się Kasperowicz już 3 kwietnia. Nic nie wskazuje jednak na to, żeby parze śpieszyło się do ślubu. Status narzeczonych ma im na razie w zupełności wystarczać:
„Oświadczyny to dla niego wystarczająca rewolucja. Chcą nacieszyć się narzeczeństwem. Ale kto wie, bo Michał jest bardzo podekscytowany. Chwali się kolegom, że dzięki narzeczonej ma większą chęć do życia i bardziej chce mu się dbać o zdrowie.”
Liczymy, że Figurski przy nowej narzeczonej jeszcze szybciej wróci do doskonałej formy i pełnej sprawności.
Przypomnijmy, Michał rozwiódł się z Odetą Moro po 12 latach małżeństwa w 2014 roku. Para doczekała się córki Soni, która w tym roku skończy 14 lat. Miejmy nadzieję, że córka dziennikarza nie tylko zaakceptuje, ale i pokocha jego nową wybrankę. Bardzo mu tego życzymy!
źródło: gala.pl
Biografia Michała
Michał Figurski (ur. 16 maja 1973 w Moskwie) – polski prezenter i producent radiowo-telewizyjny, dziennikarz muzyczny i konferansjer.
Prowadził audycje w: Rozgłośni Harcerskiej (1993-1995), Radiu Zet (1995), Radiu Kolor (1995-1999). Prowadził programy muzyczne w TVP1: „Przeboje Jedynki” oraz w weekendy „Kolejka – lista przebojów”. W latach 1999-2003 był prezenterem RMF FM, prowadził tam wiele audycji m.in. listę przebojów POPLista.
Od września 2003 rozpoczął pracę w warszawskim Radiu 94 na stanowisku dyrektora programowego stacji, gdzie wspólnie z Kubą Wojewódzkim prowadził poranne pasmo „Antylista”.
W 2005 został współtwórcą nowo powstałej stacji Antyradio. W tym samym okresie objął funkcję dyrektora programowego Antyradia Śląsk i Antyradia Kraków. W grudniu 2007 wyszła na jaw informacja, że on i Kuba Wojewódzki opuszczają Antyradio i obaj zaczynają pracę w Esce Rock. Wywołało to falę krytyki dziennikarza, tym bardziej, iż wielokrotnie w swoich audycjach źle wyrażał się o tej stacji. Emocje udzielały się nie tylko słuchaczom, lecz także samym redaktorom Antyradia. Piotr 'Makak’ Szarłacki 12 grudnia 2007, w swoim autorskim programie „Makakart”, publicznie skrytykował jego odejście (zagrał m.in. utwór zespołu KNŻ – Wszyscy artyści to prostytutki)[3]. Jednak dwa dni później, także publicznie, przeprosił Figurskiego, tłumacząc, że nie znał wszystkich aspektów sprawy[4]. Nieoficjalnie mówi się, że powodem odejścia Figurskiego z Antyradia był wcześniejszy konflikt z nowym właścicielem stacji.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Kilka słów z Wikipedii o Radio Zet Gold
Radio Zet Gold – sieć dziewiętnastu[2] lokalnych stacji radiowych, nadających w dwudziestu dwóch[3] miastach Polski. Swój program – w formacie muzycznym classic hits – adresuje głównie do dojrzałych słuchaczy. Sieć należy do grupy radiowej Eurozet, obok rozgłośni takich jak Radio Zet, Chillizet, Antyradio i Radio Plus. Główna siedziba Radia Zet Gold mieści się w Warszawie przy ul. Żurawiej 8.
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz