Mel B i Stephen Belafonte biorą rozwód?


A jednak! Mel B (41 l.) chce definitywnie zakończyć swoje małżeństwo!
Pod koniec 2014 roku media rozpisywały się o skandalu z piosenkarką i jej mężem w roli głównej.

Gwiazda została zauważona z siniakami na całym ciele. Od razu pojawiły się informacje, że została pobita przez swojego małżonka, Stephena Belafonte.

Co ciekawe, kilka dni później Mel B wzięła go w obronę! Napisała, że mąż nigdy nie podniósł na nią ręki.

Od tego wydarzenia minęły już dwa lata. Przez ten czas para chętnie pokazywała się razem na salonach, często nie szczędząc sobie czułości.

Można było więc sądzić, że sielanka trwa w najlepsze, a oni nie widzą świata poza sobą.

Tym bardziej dziwią najnowsze doniesienia na temat ich rozwodu! Zwłaszcza że jeszcze półtora miesiąca temu gwiazda wyznawała miłość mężowi na Instagramie…

Mel B i jej mąż są ze sobą od 2007 roku. Para pobrała się po zaledwie pięciu miesiącach związku!

Wspólnie doczekali się córki Madison. Piosenkarka ma także córkę Phoenix Chi z pierwszego małżeństwa, a także córkę Angel Iri z kilkumiesięcznego związku z Eddiem Murphym.
źródło: pomponik.pl

Biografia Mel B

Melanie Brown (ur. 29 maja 1975 w Leeds[2]), znana również jako Melanie B i Mel B – brytyjska piosenkarka, aktorka i prezenterka telewizyjna, była wokalistka Spice Girls (pod pseudonimem Scary Spice).

We wrześniu 2007 roku wzięła udział w amerykańskiej edycji programu Taniec z gwiazdami – Dancing with the Stars[3], w którym ostatecznie zajęła drugie miejsce. Od 2011 roku jest jurorem australijskiej edycji programu The X Factor[4]. W 2012 roku wraz z Danielem MacPhersonem współprowadziła 12. edycję australijskiej wersji formatu Taniec z gwiazdami[5].

Obecnie mieszka wraz z córką Phoenix Chi w Stanach Zjednoczonych. Ma także córkę Angel Iris z kilkumiesięcznego związku z amerykańskim aktorem komediowym, Eddiem Murphym, który początkowo nie przyznawał się do ojcostwa (potwierdzonego ostatecznie przez badania DNA).
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 30 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *