Meg Ryan i jej partner zamierzają wziąć ślub?


ryan-mellencampWiele wskazuje na to, że niebawem zobaczymy Meg Ryan (56 l.) w sukni ślubnej! Aktorka była przez dziesięć lat żoną swojego kolegi po fachu, Dennisa Quaida (64 l.), który jest ojcem jej syna. Ich małżeństwo zakończyło się w 2001 roku, po tym, jak Ryan wdała się w romans z Russelem Crowe’em.
Kilka lat później gwiazda związała się z muzykiem Johnem Mellencampem (66 l.). Ten związek od początku był dość burzliwy – para rozchodziła się i wracała do siebie.
Jesienią ubiegłego roku gruchnęła wiadomość, że muzyk w końcu oświadczył się Meg, a ona powiedziała „tak”.
Jak dowiedział się „Radar Online”, ślub pary odbędzie się już niebawem! Co ciekawe, do ołtarza ma ją poprowadzić jej wieloletni przyjaciel, Tom Hanks! „Zgodził się bez namysłu” – zdradza informator „Radar Online”.
Sami zainteresowani nie skomentowali jeszcze tych doniesień.

źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Meg
Meg Ryan, właśc. Margaret Mary Emily Anne Hyra (ur. 19 listopada 1961 w Fairfield) – amerykańska aktorka, znana z ról w komediach romantycznych.
Jej rodzicami są Harry Hyra – nauczyciel matematyki, polskiego pochodzenia[1] i matka Susan Hyra z domu Ryan – nauczycielka szkoły podstawowej, pochodzenia irlandzkiego[1], niespełniona aktorka, która opuściła rodzinę w 1976. Bratem Meg jest Andrew Hyra – członek amerykańskiego duetu folkowo-rockowego Billy Pilgrim. Meg ma również dwie siostry, są nimi Annie Hyra i Dana Hyra. Natomiast ojczymem Meg Ryan jest Pat Jordan. Meg nie planowała początkowo kariery filmowej – chciała zostać dziennikarką. Studiowała na New York University dziennikarstwo. Żeby opłacić studia, zaczęła pracować jako modelka. Została zaangażowana do filmu George’a Cukora Bogate i sławne (1981). Po debiucie kinowym spędziła ponad dwa lata na planie popularnego serialu telewizyjnego As the World Turns, wcielając się w rolę Betsy. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o Johnie
John Mellencamp (ur. 7 października 1951 w Seymour, USA) – amerykański wokalista, gitarzysta i autor piosenek. W 2008 r. wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame.
W ciągu swojej kariery, która rozpoczęła się w 1970, sprzedał w sumie 40 milionów egzemplarzy swoich płyt i umieścił 22 utwory na amerykańskiej Top 40. Początkowo występował pod pseudonimem Johny Cougar i John Cougar (1976-1982) oraz John Cougar Mellencamp (1982-1990) a od 1990 występuje pod własnym nazwiskiem. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org