Mateusz Jarzębiak ma nową dziewczynę?


jarzebiak dziewczyna asWygląda na to, że Mateusz „Góral” Jarzębiak (23 l.) definitywnie zapomniał o swojej byłej dziewczynie, Oldze Kaczyńskiej (23 l.)!
Ich związkiem żyły wszystkie media. Nic dziwnego, ponieważ para uwielbiała obnosić się ze swoim uczuciem nie tylko na ściankach, ale również na portalach społecznościowych.
Uczestnicy „Top Model”, którzy po kilku tygodniach znajomości planowali już nawet ślub, bardzo szybko znudzili się swoją miłością.
W pewnym momencie Olga i „Góral” przestali publikować wspólne, romantyczne fotki. Jarzębiak umieszczał za to zdjęcia z inną pięknością.
Oczywiście nie obyło się bez oficjalnych oświadczeń ze strony przystojnego modela. „Góral” potwierdził w mediach, że nie jest już w związku z Kaczyńską.
Wygląda na to, że model pocieszył się już na dobre u boku tajemniczej „AS”.
Celebryta zamieścił bowiem na swoim Instagramie zdjęcie z piękną dziewczyną, pod którym dodał wymowny komentarz.
„You’re so special girl to me. And you’ll always be eternaly… #love #kiss with AS” – napisał Mateusz na Instagramie.
źródło: pomponik.pl
Biografia Mateusza
Mateusz Jarzębiak ma 22 lata. Pochodzi z Rabki-Zdrój. Studiuje prawo na prywatnej krakowskiej uczelni. Pracował już jako przedstawiciel handlowy, barman, budowlaniec, kierowca w piekarni i pracownik stacji paliw. Jarzębiak postanowił spróbować swoich sił jako model i zdecydował się na udział w czwartej edycji programu Top Model.
źródło: mowimyjak.pl