Mateusz Damięcki i jego partnerka wzięli ślub


Damiecki i AndrzejewskaMateusz Damięcki (36 l.) i Paulina Andrzejewska (37 l.) są już po ślubie! Ceremonia odbyła się niedawno i zachowana została w sekrecie. Dobrą nowinę potwierdziła mama aktora. Opowiedziała, jak wyglądała cała uroczystość. Okazuje się, że była bardzo skromna.

Ale nowina! Damięcki i jego wieloletnia partnerka Paulina są już po ślubie! Okazuje się, że uroczystość odbyła się w sobotę, 20 stycznia.

„Tak, to prawda. Mateusz ożenił się z Pauliną. Są bardzo szczęśliwi, kochają się. Ślub i wesele były bardzo skromne, tylko dla najbliższej rodziny. Wszyscy doskonale się bawiliśmy. Bardzo dużo osób przyszło na sam ślub” – zdradza „Super Expressowi” mama aktora.

Dodaje, że cieszy się z utrzymania całej sprawy w sekrecie. Radością napawa ją również fakt, że wkrótce po raz pierwszy zostanie babcią! Andrzejewska jest bowiem w ciąży. Dziecko ma pojawić się na świecie późną wiosną.

Być może potem przyjdzie czas na ślub kościelny? Młodzi mają za sobą na razie ceremonię w urzędzie stanu cywilnego, a ważne jest dla nich ślubowanie przed Bogiem. Na razie nie jest to możliwe.

Damięcki już raz mówił sakramentalne „tak” w kościele. Było to kilka lat temu, gdy za żonę brał Patrycję Krogulską (35 l.). Ich małżeństwo rozpadło się po zaledwie ośmiu miesiącach. Teraz Mateusz stara się o unieważnienie sakramentu. Niestety, spotkał się z odmową…

„Ślub kościelny to dla Mateusza bardzo ważna kwestia. Chciał przysięgać przed ołtarzem Paulinie i jest mocno zmartwiony decyzją odmowną. Z pewnością będzie się jeszcze odwoływał” – opowiada w tabloidzie znajomy aktora.
źródło: pomponik.pl

Kilka słów z Wikipedii o Mateuszu

Mateusz Damięcki (ur. 19 maja 1981 w Warszawie) – polski aktor teatralny, filmowy, telewizyjny i dubbingowy.

Absolwent VI Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Reytana w Warszawie. Podczas studiów związany był z Teatrem Nowym. W 2004 ukończył Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. W tym samym roku rozpoczął pracę w zespole Teatru Współczesnego, którą zakończył w 2006. Rozpoznawalność przyniosły mu role aktorskie w takich serialach i filmach jak: Matki, żony i kochanki, Przedwiośnie, Jutro idziemy do kina, Kochaj i tańcz. Dzieciom natomiast aktor jest znany jako Jim z Wow lub Krzyś z Kubusia Puchatka. Ponadto, wystąpił w teledysku do piosenki Uprising zespołu Sabaton.
źródło: pl.wikipedia.org

Kilka słów z Wikipedii o Paulinie

Paulina Andrzejewska – polska tancerka, choreograf i pedagog.

w 1999 ukończyła Państwową Szkołę Baletową im. Romana Turczynowicza w Warszawie. W 2005 uzyskała stopień magistra sztuki na Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie, Wydział Edukacji Muzycznej, specjalność Pedagogika Baletu. Od 2003 uczy tańca współczesnego w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Warszawie, w latach 2006-2008 pedagog tańca współczesnego w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Łodzi.

Autorka choreografii programu telewizyjnego Roberta Rozmusa – Robert Rozmus Show. Choreograf musicalu Upiór w Operze w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie, a także Przygody pszczółki Mai w Teatrze Lalki i Aktora w Lublinie.

Kilka słów z Wikipedii o ślubach

Ślub – uroczystość zawarcia małżeństwa, podczas której strony składają przysięgę małżeńską w obecności świadków. W antropologii kulturowej ślub jest uznawany za jeden z obrzędów przejścia. Zwyczaje i obrzędy towarzyszące ślubom ulegały zmianom na przestrzeni wieków – były i są różne w różnych kulturach. Przykładowo, wśród Słowian, jeszcze przed wpływami chrześcijaństwa, formą ślubu była swaćba.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 9 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *