Mateusz Damięcki i jego dziewczyna zaręczyli się


Damiecki i AndrzejewskaMateusz Damięcki zakochany! Jego wybranką jest Paulina Andrzejewska. Para rozpoczęła przygotowania do ślubu! Mateusz ma już za sobą rozwód zaledwie po kilku miesiącach związku. Czyżby tym razem odnalazł tę jedyną?
Damięcki do tej pory nie miał zbyt wielkiego szczęścia do związków. Przypomnijmy, że w 2010 roku wziął ślub z Moniką Krogulską, a już w maju 2011 roku para była po rozwodzie. Mówi się, że to jedno z najkrótszych małżeństw w polskim show-biznesie. Wielu zastanawiało się, czy aktor zamierza powtórnie kiedykolwiek stanąć na ślubnym kobiercu. Okazuje się, że tak! Kim jest narzeczona Mateusza?
Damięcki od paru lat spotyka się z choreografem i nauczycielką baletu, Andrzejewską. Para wspólnie pracuje z młodzieżą w Warszawskiej Szkole Baletowej. Tam Mateusz uczy ich panować nad wyrazem, daje im uwagi aktorskie, a Paulina odpowiada za umiejętności taneczne. Para poznała się na jednej z prób do spektaklu. Kim jest Andrzejewska?
Paulina, dziewczyna Damięckiego, jest ze Szczecina. W wieku 11 lat przyjechała do Warszawy do szkoły baletowej. Skończyła akademię muzyczną na wydziale edukacji muzycznej o specjalności pedagogiki baletu.
Andrzejewska i Mateusz zaręczyli się! Podobno swój pierścionek zaręczynowy Paulina znalazła… w jajku niespodziance! Dziś zakochani cieszą się swoim szczęściem i już niedługo ostaną na ślubnym kobiercu!
źródło: gala.pl
Biografia Mateusza
Mateusz Damięcki (ur. 19 maja 1981 w Warszawie) – polski aktor teatralny, filmowy, telewizyjny i dubbingowy.
Absolwent VI Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Reytana w Warszawie. Podczas studiów związany był z Teatrem Nowym. W 2004 ukończył Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. W tym samym roku rozpoczął pracę w zespole Teatru Współczesnego, którą zakończył w 2006. Rozpoznawalność przyniosły mu role aktorskie w takich serialach i filmach jak: Matki, żony i kochanki, Przedwiośnie, Jutro idziemy do kina, Kochaj i tańcz. Dzieciom natomiast aktor jest znany jako Jim z Wow lub Krzyś z Kubusia Puchatka. Ponadto, wystąpił w teledysku do piosenki Uprising zespołu Sabaton.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Pauliny
Paulina Andrzejewska – polska tancerka, choreograf i pedagog.
w 1999 ukończyła Państwową Szkołę Baletową im. Romana Turczynowicza w Warszawie. W 2005 uzyskała stopień magistra sztuki na Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie, Wydział Edukacji Muzycznej, specjalność Pedagogika Baletu. Od 2003 uczy tańca współczesnego w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Warszawie, w latach 2006-2008 pedagog tańca współczesnego w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Łodzi.
Autorka choreografii programu telewizyjnego Roberta Rozmusa – Robert Rozmus Show. Choreograf musicalu Upiór w Operze w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie, a także Przygody pszczółki Mai w Teatrze Lalki i Aktora w Lublinie.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz