Martyna Wojciechowska ma nowego partnera?

Martyna WojciechowskaMartyna Wojciechowska (42 l.) właśnie wyznała, że jest zakochana. Ale chyba nie w mężczyźnie, w ramionach którego wszyscy widzą ją od prawie dwóch lat.
Opisując w wywiadzie mężczyznę, który ją zauroczył, podróżniczka powiedziała, że on nawet nie miał pojęcia, kim ona jest, i musiał to sprawdzić w internecie.
Raczej to nie pasuje do Michała Wieczorka – ratownika medycznego, uczestnika międzynarodowych misji ratunkowych, z którym gwiazda TVN jest kojarzona od prawie dwóch lat.
Nie sposób bowiem założyć, że obieżyświat, któremu nie są obce trudy wyczerpujących wypraw, nie słyszał o podróżniczce znanej w całej Polsce.
Para nie afiszowała się swym związkiem, ale chyba musiał być poważny, skoro zdecydowali się zamieszkać pod jednym dachem.
Niemniej jednak wygląda na to, że ta znajomość nie przetrwała próby czasu. Od osoby znającej i podróżniczkę, i jej partnera Michała Wieczorka oraz zorientowanej w charakterze tej relacji, właśnie tygodnik „Twoje Imperium” usłyszał, że ich drogi już się rozeszły.
Teraz wyznanie Wojciechowskiej, że jest zakochana, nabiera całkiem nowego znaczenia. Kto może być jej wybrankiem?
Jeśli nie wiedział, kim ona jest, istnieje możliwość, że podróżniczkę urzekł jakiś obcokrajowiec. Wszak gwiazda TVN często bywa za granicą i tam los mógł postawić na jej drodze jakiegoś przystojniaka.
Raczej więc nie chodzi o motocyklistę Rafała Sonika, z którym plotkarze łączyli ją na wiosnę. Przecież każdy rajdowiec w Polsce zna Martynę, bo to automaniaczka.
źródło: pomponik.pl
Biografia Martyny
Martyna Wojciechowska, właśc. Marta Eliza Wojciechowska (ur. 28 września 1974 w Warszawie) – polska prezenterka telewizyjna, dziennikarka, podróżniczka i pisarka.
Już od małego wykazywała zainteresowanie podróżami, kiedy w wieku czterech lat postanowiła udać się na wyprawę na stację benzynową przy trasie wylotowej z Warszawy do Sochaczewa[1]. W wieku 7 lat trenowała gimnastykę artystyczną. Mając osiemnaście lat, rozpoczęła pracę w agencji mody Legenda[1], dzięki której nabrała pewności siebie. Przez krótki okres była menedżerem w firmie Universal, który w tym czasie rozpoczął sprzedaż skuterów Hyundaia[1].
Jest absolwentką XXII Liceum Ogólnokształcącego im. Jose Marti w Warszawie. Z wykształcenia ekonomistka – zaocznie studiowała zarządzanie i marketing, zdobyła specjalizację z zarządzania zasobami ludzkimi. W 2005 roku obroniła z wyróżnieniem pracę końcową na podyplomowych studiach MBA w Polish Open University (Wyższej Szkole Zarządzania).
W telewizji zadebiutowała w wieku 19 lat jako modelka dla TVN. W TVN Turbo prowadziła magazyn Automaniak, który napisała na maszynie biurowej ojca. Była również prowadzącą takich programów jak Dzieciaki z klasą, Big Brother oraz z Maxem Cegielskim Studio Złote Tarasy. W styczniu 2017 roku została dyrektor programową kanału podróżniczego TVN, zatytułowanego Travel Channel, na którym, oprócz innych polskich produkcji, nadawać będzie swój cykl „Kobiety na krańcu Świata”[2].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz