Martyna Wojciechowska ma nowego chłopaka?


Martyna WojciechowskaMartyna Wojciechowska (41 l.) znów jest szczęśliwie zakochana!
Jej współpracownicy nie mogą się nadziwić przemianie, jaka w niej zaszła.
Szczupła, zadbana, zrelaksowana. Nie sposób nie zauważyć, że Martyna Wojciechowska przeszła ostatnio metamorfozę.
„Bije od niej blask. I ten zadziorny błysk w oku” – mówi „Na Żywo” jej znajoma.
Jak się okazuje, za tą przemianą kryje się… nowe uczucie podróżniczki.
„Martyna jest szczęśliwie zakochana” – zdradza nasza informatorka tygodnika.
„Potrzebuję mężczyzny, którego będę szanować. Takiego wilka, który położy mi łapę na karku i lekko mnie przyciśnie” – tłumaczyła dziennikarka.
Spotykała się m.in. z miliarderem Leszkiem Czarneckim i rajdowcem Jarkiem Kazberukiem.
Była najbliższa zbudowania trwałej relacji z płetwonurkiem Jerzym Błaszczykiem (45 l.), z którym ma ukochaną córkę Marysię (7 l.).
Ale i ten związek nie przetrwał.
W końcu znalazła swojego wilka?
O jej nowej miłości wiadomo tyle, że to mężczyzna odważny i z pasją. Pracuje jako ratownik górski. ”
Jest od niej młodszy o kilka lat” – zdradza informator.
Sama Martyna jest ostrożna w dzieleniu się swoją radością i póki co ukrywa to uczucie przed światem. Ale pytana o mężczyzn w swoim życiu już nie jest taka kategoryczna.
„Można być kobietą niezależną i jednocześnie dzielić z kimś życie. Jestem teraz bardzo szczęśliwa i bardziej niezależna niż kiedykolwiek” – wyznała.
źródło: pomponik.pl
Biografia Martyny
Martyna Wojciechowska, właśc. Marta Eliza Wojciechowska (ur. 28 września 1974 w Warszawie) – polska prezenterka telewizyjna, dziennikarka, podróżniczka i pisarka.
Już od małego wykazywała zainteresowanie podróżami, kiedy w wieku czterech lat postanowiła udać się na wyprawę na stację benzynową przy trasie wylotowej z Warszawy do Sochaczewa[1]. W wieku 7 lat trenowała gimnastykę artystyczną. Mając osiemnaście lat, rozpoczęła pracę w agencji mody Legenda[1], dzięki której nabrała pewności siebie. Przez krótki okres była menedżerem w firmie Universal, który w tym czasie rozpoczął sprzedaż skuterów Hyundaia[1].
Jest absolwentką XXII Liceum Ogólnokształcącego im. Jose Marti w Warszawie. Z wykształcenia ekonomistka – zaocznie studiowała zarządzanie i marketing, zdobyła specjalizację z zarządzania zasobami ludzkimi. W 2005 roku obroniła z wyróżnieniem pracę końcową na podyplomowych studiach MBA w Polish Open University (Wyższej Szkole Zarządzania).
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)