Martyna Wojciechowska i jej chłopak są zaręczeni


Związek Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego wszedł na kolejny etap. Właśnie dowiedzieliśmy się, że para jest już po zaręczynach. I to z anteny telewizyjnej!
Związkowi Martyny i Przemka fani kibicowali od samego startu. Zakochana w sobie para z początku ukrywała uczucie, by z czasem zacząć pojawiać się razem publicznie. Internauci zastanawiali się, na jakim etapie znajduje się relacja Martyny i Przemka, bowiem w sieci pojawiały się co jakiś czas plotki o ślubie pary, który miał być już za nimi. Okazuje się, że Przemek oświadczył się swojej wybrance.
Fani dowiedzieli się o tym ważnym w życiu pary wydarzeniu dzięki ostatniemu odcinkowi programu „Down the road. Zespół w trasie”. Podczas jego emisji z ust Przemka padły następujące słowa:

– Michał, który obchodził imieniny, okazał się być zagorzałym fanem programów Martyny Wojciechowskiej i kilkakrotnie w trakcie wyprawy wypytywał o moją narzeczoną. To był najlepszy moment, żeby porozmawiał z nią osobiście – usłyszeliśmy.

Warto dodać, że odcinek programu nagrywany był we wrześniu minionego roku, czyli para jest już zaręczona od co najmniej pół roku.
Przypomnijmy, że Martyna Wojciechowska wcześniej była już kilkukrotnie zaręczona. Trzymamy kciuki za jej związek z Przemkiem i czekamy na ślub!

źródło: gala.pl
Kilka słów z Wikipedii o Martynie
Martyna Wojciechowska (ur. jako Marta Eliza Wojciechowska[1] 28 września 1974 w Warszawie) – polska prezenterka telewizyjna, dziennikarka, podróżniczka i pisarka.
Jest jedynym dzieckiem Joanny (ur. 1950) oraz Stanisława Wojciechowskich (ur. 1934)[2]. W wieku siedmiu lat trenowała gimnastykę artystyczną. Mając osiemnaście lat, rozpoczęła pracę w agencji mody Legenda[2]. Przez krótki okres była menedżerem w firmie Universal, która w tym czasie rozpoczęła sprzedaż skuterów i pieców grzewczych Hyundai[2].
Uczęszczała do Szkoły Podstawowej nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego w Warszawie, jest absolwentką XXII Liceum Ogólnokształcącego im. Jose Marti w Warszawie[1]. Z wykształcenia jest ekonomistką – zaocznie studiowała zarządzanie i marketing, zdobyła specjalizację z zarządzania zasobami ludzkimi. W 2005 obroniła z wyróżnieniem pracę końcową na podyplomowych studiach MBA w Polish Open University (Wyższej Szkole Zarządzania). Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org