Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula – wspólne wywiady


Zmuda Trzebiatowska i Kula
Wywiad dla TVN.

Marta Żmuda-Trzebiatowska-Kula (31 l.) i Kamil Kula (26 l.) udzielili pierwszego wspólnego wywiadu. Małżonkowie zdradzili, że długo ukrywali swój związek. Zdarzało im się także udawać, iż w ogóle się nie znają.

Para pobrała się w tajemnicy 26 września 2015 roku podczas uroczystości zorganizowanej nieopodal Brodnicy. Skąd ta dyskrecja?

Jak zdradza aktor, prywatność jest dla nich świętością – jako wzór do naśladowania Kula przywołuje swoich rodziców, którzy żyją ze sobą długie lata, o uczuciu nie informując „wszem i wobec”.

„Zdajemy sobie sprawę, jaki zawód wykonujemy, ale gdzieś w tym wszystkim staramy się zachować prywatność” – tłumaczy Kula.

„Pewne sytuacje są tylko dla nas. To jest też wzór gdzieś naszych rodziców, którzy są ze sobą po trzydzieści lat małżeństwa. To nie są ludzie, którzy wszem i wobec opowiadają o swoim uczuciu, tylko żyją w jakiejś skromności i skupiają uczucia wobec drugiej osoby, a nie wobec tego, żeby mówić wszystkim, jak bardzo się kochają”.

Marta z podziwem, ale i zdumieniem słuchała słów męża, być może dlatego, że o związku z poprzednim partnerem, Adamem Królem, trąbiła w każdym wywiadzie!

W ostatniej rozmowie przyznała zresztą, że bardzo męczyło ją już ukrywanie przed światem Kamila. „Zdarzały się takie premiery w teatrze, że udawaliśmy, że się nie znamy” – wyznaje Żmuda-Trzebiatowska-Kula.

Zobacz wywiad na wideo na tej stronie

źródło: pomponik.pl

(Odwiedzono: 25 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *