Marta Kaczyńska ma nowego chłopaka?


marta-kaczynska-chlopakPozew rozwodowy Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego leży w sądzie od początku roku. Ostatecznie jednak Marta, podobno na prośbę stryja, przełożyła pierwszą rozprawę, zaś po drugiej sprawa została odroczona na bliżej nieokreśloną przyszłość. Być może zaważyły względy polityczne i niechęć prezesa Prawa i Sprawiedliwości do drażnienia wyborców drugim rozwodem bratanicy, w każdym razie Marta i Marcin, chcąc nie chcąc, nadal są formalnie małżeństwem.

Niestety, wygląda na to, że ich związek od dawna istnieje tylko na papierze. Małżonkowie od dawna nie mieszkają razem, prowadzą osobne życia. Łączą ich już tylko córki.

Ostatnio Kaczyńską widziano w towarzystwie nowego mężczyzny. Wybierali razem choinkę. Jak donosi Fakt, okazywali sobie wiele czułości.

Mężczyzna doradzał, które drzewko będzie najlepsze i czule spoglądał na Martę. Potem objął ją i mocno ucałował! Czy to jedynie wyraz koleżeńskiej więzi, czy też coś więcej, nie wiadomo – relacjonuje tabloid. Ale takich czułości, jakie okazała tajemniczemu mężczyźnie, mężowi nie okazywała od dawna…
źródło: pudelek.pl

(Odwiedzono: 5 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *