Mariusz Smaga i Iwona Kompała są razem?


Smaga i KompalaMariusz Smaga (39 l.) i Anna Michalska (36 l.) – dla wielu fanów „Rolnik szuka żony 2” była to para idealna i skazana na sukces. Jednak ich miłość nie trwała długo i rolniczka szybko zerwała zaręczyny z wybrankiem. Teraz on spotyka się z kimś innym!
To miała być wielka miłość. Mariusz Smaga w jednym z odcinków “Rolnik szuka żony 2” oświadczył się Annie Michalskiej. Rolniczka bardzo się wahała, ale ostatecznie przyjęła pierścionek zaręczynowy, by chwilę później go zwrócić.

W finale programu wyznała, że “nie powinna była przyjmować tego pierścionka”, a Mariusz nie krył rozczarowania. Opowiadał, że bardzo ufał tej kobiecie i doznał ogromnego zawodu.

Z kolei Michalska tłumaczyła, że jej wybranek okazał się maminsynkiem i nie widzi przyszłości u jego boku. Nie dogadywali się, więc najlepiej było zakończyć tę relację.

Mężczyzna cierpiał, ale jego miłosne rozterki nie trwały zbyt długo. Szybko się zakochał w blondwłosej Ani z Wrocławia. Wiele wskazuje na to, że ich związek nie przetrwał próby czasu.

Według doniesień naszej informatorki, Smaga był niedawno widziany w towarzystwie innej kobiety! Wspólnie zjedli obiad w jednej z modnych warszawskich restauracji.

“Siedzieli tam bardzo długo, dużo rozmawiali i śmiali się. Widać, że się dobrze znają” – relacjonuje nasza czytelniczka.

Tajemniczą towarzyszką uczestnika “Rolnika” miała być wokalistka, która prowadzi swój kanał na YouTube, Iwona Kompała, znana pod pseudonimem Ivs Alter
źródło: pomponik.pl
tagi: nowy chłopak, nowy partner, nowa dziewczyna, nowa partnerka

(Odwiedzono 860 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *