Marion Cotillard i Guillaume Canet zostali drugi raz rodzicami


Aktorka Marion Cotillard (41 l.) po raz drugi została mamą. Gwiazda urodziła córkę.

W ostatnich miesiącach francuska aktorka stała się bohaterką tabloidów na całym świecie.

Wszystko z powodu plotek, które głosiły, że Marion ma romans z Bradem Pittem i to przez nią rozpadło się jego małżeństwo z Jolie.

W tym samym czasie pojawiła się informacja, że Cotillard spodziewa się kolejnego dziecka.

To oczywiście wywołało lawinę spekulacji, że być może ojcem jest słynny aktor.

Marion zaprzeczyła jednak tym plotkom i zapewniła, że jest wierna swojemu partnerowi i ojcu jej 5-letniego syna, Guillaume’owi Canetowi.

Rzecznik artystki poinformował właśnie, że aktorka i jej ukochany zostali rodzicami!

Na razie nie podano, jakie imię będzie nosić ich pociecha!
źródło: pomponik.pl

Biografia Marion

Marion Cotillard (ur. 30 września 1975 w Paryżu) − francuska aktorka, laureatka Oscara z 2008 roku za rolę Édith Piaf w filmie Niczego nie żałuję – Edith Piaf.

Cotillard urodziła się w Paryżu, dorastała w okolicach Orleanu, w departamencie Loiret. Mieszkała w „tętniącym życiem, kreatywnym artystycznie domu”. Jej ojciec, Jean-Claude Cotillard to aktor, pedagog, były mim, nagrodzony w 2006 roku nagrodą Molièra reżyser teatralny bretońskiego pochodzenia (jego matka Leontine Cotillard aż do śmierci mieszkała w Plémet, Bretania). Matka Marion, Niseema Theillaud, również jest aktorką i nauczycielką. Cotillard ma dwóch młodszych braci bliźniaków, Quentina i Guillaume’a. Quentin Cotillard, jest rzeźbiarzem i malarzem, obecnie mieszka w San Francisco z żoną, Elaine O’Malley Cotillard, byłą tancerką Dutch National Ballet, obecnie projektantką mody. Guillaume Cotillard to scenarzysta i reżyser.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Guillaume’a

Guillaume Canet (ur. 10 kwietnia 1973 w Boulogne-Billancourt) – francuski aktor, scenarzysta, reżyser i producent filmowy.

Urodzony w Boulogne-Billancourt w rodzinie hodowców koni, dzieciństwo spędził z dwiema siostrami na wsi w okolicy Rambouillet niedaleko Paryża. W wieku dziesięciu lat został zatrudniony w cyrku. Uczęszczał do szkoły Saint-Louis Notre-Dame-Du-Bel-Air. W młodości chciał być dżokejem, a następnie rozpoczął na krótko karierę zawodową w sporcie. Jednak po wypadku w wieku osiemnastu lat skoncentrował się na aktorstwie. Podjął studia w paryskiej prestiżowej szkole dramatycznej Cours Florent, gdzie spotkał Jeana Rochefort, który podobnie jak Canet przejawia pasję dla koni i zachęcił go do rozpoczęcia kariery filmowej.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 47 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *