Marion Cotillard i Guillaume Canet zostali drugi raz rodzicami


Aktorka Marion Cotillard (41 l.) po raz drugi została mamą. Gwiazda urodziła córkę.
W ostatnich miesiącach francuska aktorka stała się bohaterką tabloidów na całym świecie.
Wszystko z powodu plotek, które głosiły, że Marion ma romans z Bradem Pittem i to przez nią rozpadło się jego małżeństwo z Jolie.
W tym samym czasie pojawiła się informacja, że Cotillard spodziewa się kolejnego dziecka.
To oczywiście wywołało lawinę spekulacji, że być może ojcem jest słynny aktor.
Marion zaprzeczyła jednak tym plotkom i zapewniła, że jest wierna swojemu partnerowi i ojcu jej 5-letniego syna, Guillaume’owi Canetowi.
Rzecznik artystki poinformował właśnie, że aktorka i jej ukochany zostali rodzicami!
Na razie nie podano, jakie imię będzie nosić ich pociecha!
źródło: pomponik.pl
Biografia Marion
Marion Cotillard (ur. 30 września 1975 w Paryżu) − francuska aktorka, laureatka Oscara z 2008 roku za rolę Édith Piaf w filmie Niczego nie żałuję – Edith Piaf.
Cotillard urodziła się w Paryżu, dorastała w okolicach Orleanu, w departamencie Loiret. Mieszkała w „tętniącym życiem, kreatywnym artystycznie domu”. Jej ojciec, Jean-Claude Cotillard to aktor, pedagog, były mim, nagrodzony w 2006 roku nagrodą Molièra reżyser teatralny bretońskiego pochodzenia (jego matka Leontine Cotillard aż do śmierci mieszkała w Plémet, Bretania). Matka Marion, Niseema Theillaud, również jest aktorką i nauczycielką. Cotillard ma dwóch młodszych braci bliźniaków, Quentina i Guillaume’a. Quentin Cotillard, jest rzeźbiarzem i malarzem, obecnie mieszka w San Francisco z żoną, Elaine O’Malley Cotillard, byłą tancerką Dutch National Ballet, obecnie projektantką mody. Guillaume Cotillard to scenarzysta i reżyser.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Guillaume’a
Guillaume Canet (ur. 10 kwietnia 1973 w Boulogne-Billancourt) – francuski aktor, scenarzysta, reżyser i producent filmowy.
Urodzony w Boulogne-Billancourt w rodzinie hodowców koni, dzieciństwo spędził z dwiema siostrami na wsi w okolicy Rambouillet niedaleko Paryża. W wieku dziesięciu lat został zatrudniony w cyrku. Uczęszczał do szkoły Saint-Louis Notre-Dame-Du-Bel-Air. W młodości chciał być dżokejem, a następnie rozpoczął na krótko karierę zawodową w sporcie. Jednak po wypadku w wieku osiemnastu lat skoncentrował się na aktorstwie. Podjął studia w paryskiej prestiżowej szkole dramatycznej Cours Florent, gdzie spotkał Jeana Rochefort, który podobnie jak Canet przejawia pasję dla koni i zachęcił go do rozpoczęcia kariery filmowej.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz