Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny – wspólne wywiady


marina szczesny 2
Wywiad dla Gali.

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny są gwiazdami nowej „Gali”. Wystąpili w świątecznej sesji zdjęciowej i udzielili razem wywiadu. Gdzie planują założyć rodzinę – w Polsce czy we Włoszech? Co Wojtek najbardziej ceni w Marinie? A ona w nim? Poznaj Szczęsnych bliżej! Przeczytaj fragmenty wywiadu prosto z „Gali”.

Wojtek jest dla mnie najważniejszy. Uważam jednak, że każda kobieta powinna mieć poza związkiem swoją przestrzeń, w której się spełnia. Założyłam własną wytwórnię Marina Music LPP, w której ukazała się moja ostatnia płyta. Dzięki temu jestem niezależna biznesowo. Sama podejmuję decyzje związane z karierą i zarządzam kalendarzem – mówi Marina.

Marina jest bardzo ambitną dziewczyną. Wykonuje swój zawód z miłości i to jest piękne. Ja pracuję, bo to sposób na utrzymanie rodziny. Marina nie musi, mogłaby się zadowolić tym, co mamy, i nic nie robić. A jednak pracuje, chociaż kosztuje ją to dużo zdrowia i poświęceń. Jestem przekonany, że jej pasja do muzyki jest większa niż moja do piłki – mówi Wojciech.

Wojtek nigdy nie nadużył mojego zaufania. Bardzo się starał, pokazując, że mu na mnie zależy. Wiadomo, jak to jest z chłopakami, którzy grają w piłkę – mają pieniądze, często myślą: „Mogę mieć każdą”. Ale dziewczyna, która ma poukładane w głowie i się szanuje, nie pozwoli sobie na to, by być jedną z wielu – mówi Marina.

źródło: gala.pl

(Odwiedzono: 13 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *