Marina Łuczenko i jej mąż na wakacjach


marina szczesny 2Marina Łuczenko (27 l.) i Wojtek Szczęsny (26 l.) po raz kolejny bawią się na egzotycznych wakacjach. Gdzie wybrali się tym razem?
Wczoraj zdjęcie z lotniska opublikowali Anna i Robert Lewandowscy, którzy postanowili wypocząć za granicą. Kilka godzin później mogliśmy również podziwiać widoki z urlopu Szczęsnych.
„Wyjeżdżamy gdzieś się wygrzać. Korzystając z tego, że jest nas na razie tylko dwoje, pojedziemy sami” – zapowiedział Wojtek przed świętami. Gdzie tym razem udała się para?
Piosenkarka wrzuciła na swój Instagram pierwsze zdjęcie z urlopu i zaprosiła fanów do zgadywania, gdzie spędzają wakacje.
Dzisiaj Marina pochwaliła się także zdjęciem w bikini. „#singapore ❤️ kto był? Polecacie coś?” – napisała pod zdjęciem.

źródło: pomponik.pl i instagram.com
Biografia Mariny
Marina Łuczenko, ukr. Марина Лученко (ur. 3 lipca 1989 w Winnicy) – polska piosenkarka, kompozytorka i aktorka znana z serialu 39 i pół.
Urodziła się w Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich w Winnicy (obecnie terytorium Ukrainy). W wieku 2 lat przeprowadziła się z rodzicami, którzy mają polskie korzenie, do Polski, do Stalowej Woli[2].
Wokalistka jest trzykrotną laureatką festiwalu piosenki dziecięcej w Stalowej Woli. W 1998 zajęła drugie miejsce na międzynarodowym festiwalu w Częstochowie[2]. Jest absolwentką szkoły muzycznej I stopnia w klasie fortepianu oraz Liceum Ogólnokształcącego im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie[3]. W 2000 wystąpiła w spektaklu Waldemara Krzystka Ballada o zabójcach[4]. W 2004 wcieliła się w tytułową rolę żeńską w musicalu Janusza Józefowicza pt. Romeo i Julia w Teatrze Studio Buffo[4]. W 2007 wzięła udział w międzynarodowym konkursie „New Wave”. Wokalistka zajęła 3. miejsce i otrzymała nagrodę pieniężną w wysokości 20 tysięcy dolarów oraz możliwość podpisania kontraktu płytowego z niemieckim oddziałem wytwórni Universal Music Group. Ponadto otrzymała nagrodę specjalną ufundowaną przez Ałłę Pugaczową[4]. Od 2–30 marca 2008 brała udział w 7. edycji programu Taniec z gwiazdami, emitowanego na antenie stacji telewizyjnej TVN. Jej partnerem tanecznym był Michał Uryniuk[3]. Odpadli w 5. odcinku, zajmując 10. miejsce[4]. W 2009 piosenkarka dołączyła do obsady serialu 39 i pół, w którym wcielała się w Amandę, nieślubną córkę głównego bohatera Darka Jankowiskiego[4].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Wojciecha
Wojciech Tomasz Szczęsny (ur. 18 kwietnia 1990 w Warszawie) – polski piłkarz występujący na pozycji bramkarza we włoskim klubie AS Roma, do którego jest wypożyczony z Arsenalu. Reprezentant Polski. Uczestnik Mistrzostw Europy 2012. Syn Macieja Szczęsnego.
Kariera klubowa
Jest wychowankiem Agrykoli Warszawa. W styczniu 2005 poleciał z pierwszym zespołem Legii Warszawa na obóz przygotowawczy na Cypr[1]. Następnie Szczęsny wypożyczony był do swojego macierzystego klubu, ale często trenował z Legią lub indywidualnie ze szkoleniowcem bramkarzy stołecznego klubu Krzysztofem Dowhaniem[2]. Na początku sezonu 2006/2007 przeszedł do Arsenalu, w którym początkowo grał w drużynie rezerw. 24 września 2008 podpisał zawodowy kontrakt[3].
17 listopada 2009 został na miesiąc wypożyczony do klubu angielskiej trzeciej ligi Brentford[6]. W klubie tym zadebiutował 21 listopada w ligowym meczu z Walsall[7]. Po rozegraniu sześciu meczów, 22 grudnia Brentford przedłużyło okres wypożyczenia Szczęsnego do 17 stycznia 2010 roku[8], a następnie do końca sezonu[9]. W Brentford rozegrał 28 meczów, po czym powrócił do Arsenalu[10].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz