Marika i Paweł wzięli ślub


Marika i Pawel Marika powiedziała „tak” w święta wielkanocne. Jej wybrankiem został wieloletni partner Paweł, a swój ślub para przygotowała w wielkiej tajemnicy. Ich sekret zdradził jednak jeden z gości weselnych!
Jedna z zaproszonych celebrytek na swoim internetowym profilu opublikowała zdjęcia z ceremonii, która odbyła się w Warszawie. Miejmy tylko nadzieję, że panna młoda jej to wybaczy. Dzięki temu możemy podziwiać piękną, skromną i elegancką stylizację panny młodej. Widać też, że jest bardzo szczęśliwa!
To już druga taka ceremonia w życiu piosenkarki. W wieku 27 lat rozwiodła się z ówczesnym partnerem.
Marika i Pawel slub
źródło: gwiazdy.wp.pl
tagi: wyszła za mąż, to jego żona
Biografia Mariki
Marika, właśc. Marta Kosakowska[1][2] (ur. 14 grudnia 1980[3] w Białymstoku[4]) – polska wokalistka i autorka tekstów, a także dziennikarka radiowa. Wykonawczyni muzyki z pogranicza gatunków reggae, dancehall, soul oraz funk. Członkini Akademii Fonograficznej ZPAV[5].
Marika debiutowała w 2002 roku jako wokalistka soundsystemu Bass Medium Trinity. W 2004 roku ukazał się debiutancki album projektu zatytułowany Mówisz i masz.
W 2005 występowała jako solistka w projekcie teatralnym 12 ławek zrealizowanym w Teatrze Muzycznym w Gdyni, a także supportowała Macy Gray podczas jej warszawskiego koncertu[6]. W tym samym roku ukazała się też druga płyta Bass Medium Trinity, Pociąg z Babilonu. W 2006 roku Marika wzięła udział w polsko-niemieckim projekcie muzycznym Polski ogień, w ramach którego nagrała dwie piosenki: „Siła ognia” na riddimie „Doctor’s Darling” oraz „What’s Ya Flava” na riddimie „Curefix”[7]. Zaśpiewała także w Operze Leśnej na TOPtrendy w ramach koncertu Trendy. W roku 2007 związała się z wytwórnią Karrot Kommando, dzięki której wydała piosenkę „Moje serce”.
22 sierpnia 2008 miał premierę debiutancki album Mariki, zatytułowany Plenty. Płytę wydał Pomaton EMI, a promował go kolejny utwór, „Masz to”. W październiku 2008 rozpoczęła prowadzenie własnej audycji muzycznej Nie tylko reggae w Polskim Radio Euro. Album Plenty otrzymał nominację do nagrody Fryderyk w 2009 roku, natomiast Marika została nominowana w kategorii Nowa Twarz Fonografii[8]. Podczas plebiscytu Superjedynki na 46. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu nominowana została w kategorii Debiut Roku. Latem ukazało się promocyjne wydawnictwo So Remixed zawierające remiksy utworów z debiutanckiej płyty Mariki. We wrześniu artystka wystartowała z kolejnym programem radiowym Towary kolonialne w Roxy FM.
8 czerwca 2010 wydany został drugi solowy album Mariki pt. Put Your Shoes On / Off. Złożyły się na niego dwie płyty: pierwsza zawierająca premierowy materiał i druga z remiksami. Pierwszym utworem promującym płytę został „Uplifter”, a drugim – „Nieważne ile”. Album został nominowany do nagrody Superjedynki w kategorii Płyta Pop[9]. W połowie 2011 ukazał się teledysk do singla „Esta Festa”.
W latach 2013-2014 wraz z Tomaszem Kammelem prowadziła show The Voice of Poland w TVP2. Jesienią 2014 wraz z Antonim Królikowskim została prowadzącą program SuperSTARcie w TVP2[10][11].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)