Marieta Żukowska i jej partner mają udany związek?


Zukowska-KasperskiMarieta Żukowska (35 l.) i jej chłopak Wojciech Kasperski (36 l.) są parą od czasów studiów, jednak był czas, kiedy w ich związku nie działo się najlepiej…
Mimo że uchodzą za wzorową parę, nie uniknęli rodzinnych kłopotów. Dwa lata temu paparazzi przyłapali Żukowską i jej partnera Kasperskiego na kłótni w centrum Warszawy. Ich wymiana zdań była bardzo ostra, a aktorka nie mogła powstrzymać łez.
Już na pierwszy rzut oka było widać, że coś jest między parą nie tak, jak powinno być. Marieta wówczas żywo gestykulowała, a on odpowiadał niechętnie krótkimi zdaniami. Aktorka i reżyser po chwili wdali się w poważniejszą wymianę zdań i nawet nie zwracali uwagi na przechodniów. Z każdym kolejnym zdaniem spod ciemnych okularów po policzkach Żukowskiej spływały coraz obfitsze łzy.
W końcu aktorka nie wytrzymała. Poszła pod drzewo obok, przykucnęła i, chowając twarz w dłoniach, rozpłakała się na dobre. Wojciech przechadzał się w pobliżu. Gdy aktorka opanowała łzy, wydawało się przez chwilę, że złe emocje opadły. Para zabrała śpiącą córeczkę do samochodu. Kasperski zapakował wózek. Byli dużo spokojniejsi. Wsiedli do środka i odjechali.
I wydawać się mogło, że to koniec kłótni tych dwojga. A jednak nie… Kilka przecznic dalej auto nagle zaparkowało przy krawędzi ulicy. Ukochany aktorki wyszedł na zewnątrz. Wyciągnął z torby papierosa i zapalił nerwowo. Konflikt nie został zażegnany…
Jakiś czas potem para pojawiła się jednak razem na jednej z imprez branżowych, chętnie pozując razem do zdjęć. Można powiedzieć, że wszystko dobrze się skończyło, jednak przyznają, że ich codzienność nie jest sielanką.
Poznali się podczas studiów w łódzkiej szkole filmowej. Od tej pory są niemal nierozłączni. Cztery lata temu urodziła im się córeczka Pola. Dzielą się opieką nad dzieckiem, nie mogąc liczyć na wsparcie babci, która na co dzień mieszka w Wiedniu. Przemęczenie i przepracowanie czasem dają o sobie znać.
„Oboje jesteśmy wybuchowi, nie prowadzimy normalnego domu, wszystko zależy od planu zdjęciowego, który zmienia się z dnia na dzień. W niedzielę dowiaduję się, o której zaczynam zdjęcia w poniedziałek. To powoduje napięcia, bo druga osoba musi przejąć obowiązki” – wyznała Marieta w ostatnim wywiadzie.
Gdy atmosfera w domu staje się gorąca, ukochany aktorki wyjeżdża na samotne wyprawy.
„Kiedy muszę się odciąć, jadę w Tatry. Zaczynam w Zakopanem, kończę na Słowacji. Śpię w schroniskach, zostawiam telefon w Warszawie, nie ma ze mną kontaktu” – wyznaje Wojciech.
Choć z Żukowską bardzo się różnią – on jest poukładany, ona, z góralskim charakterem, szalenie spontaniczna, wyznają podobne wartości.
„Oboje wierzymy, że nie trzeba mieć wiele, by czuć się dobrze” – mówi gwiazda. To pozwala im przetrwać nawet największe burze.
źródło: pomponik.pl
Biografia Mariety
Marieta Żukowska (ur. 1 lipca 1982 w Żywcu) – polska aktorka filmowa i teatralna.
Absolwentka Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Aktualnie aktorka Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi.
Za swoje role teatralne otrzymała do tej pory 10 nagród teatralnych, była nominowana do Orła za rolę Teresy w filmie Nieruchomy poruszyciel. W swoim dorobku ma role filmowe i teatralne oraz telewizyjne, m.in. Marii Rost w serialu Londyńczycy czy Aleksandry Duszyńskiej w serialu Majka.
10 sierpnia 2012 roku urodziła córkę Polę, której ojcem jest Wojciech Kasperski[1].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Wojciecha
Wojciech Kasperski (ur. 25 kwietnia 1981 w Kartuzach) – polski reżyser, scenarzysta oraz producent filmów dokumentalnych i fabularnych[1].
Absolwent Wydziału Reżyserii PWSFTviT w Łodzi. Studiował filozofię na Uniwersytecie Gdańskim. Twórca ambitnych artystycznie filmów, pracuje również jako producent zaangażowany głównie w twórczość swojego pokolenia filmowców. W latach 2009-2010 Wiceprezes Stowarzyszenia Film 1,2, skupiającego młodych twórców. Ekspert Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, członek Koła Scenarzystów SFP. Jego filmy zostały nagrodzone ponad 40 różnym nagrodami w Polsce i na świecie, oraz brały udział w pokazach i konkursach w Cannes, Los Angeles, Tribeca, Pekinie, Moskwie i wielu innych.
Debiut reżyserski Kasperskiego, dokumentalny film „Nasiona”, zrealizowany w ramach projektu „Rosja – Polska. Nowe spojrzenie” przyniósł mu wiele nagród na festiwalach filmowych. Jest to portret biednej, wyklętej przez otoczenie rosyjskiej rodziny, mieszkającej u podnóża Ałtaju. Film został uznany za jeden z 25 najlepszych polskich dokumentów wszech czasów[2] oraz przyniósł reżyserowi nagrodę Rosyjskiej Akademii Filmowej.
Kolejny film „Miasto Ucieczki”, opowiadający o łódzkich kibicach zdobył kilkanaście nagród i był pokazywany m.in. na Tribeca Film Festival, San Fransisco Shorts, Next Reel w Singapurze, oraz na festiwalu Rhode Island. Film został zrealizowany jako drugoroczna etiuda w łódzkiej filmówce pod opieką Roberta Glińskiego oraz Mariusza Grzegorzka. Film opowiada o prawdziwych wydarzeniach, do których doszło w 2004 roku podczas juwenaliów w Łodzi[3]. Tragiczne wydarzenia są tłem dla losów filmowych bohaterów.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz