Mariah Carey potwierdza rozstanie z chłopakiem


Carey-i-PackerChoć media już od dłuższego czasu huczą na temat rozstania Mariah Carey (46 l.) z narzeczonym miliarderem, ona dopiero teraz zdecydowała się skomentować plotki.
Piosenkarka jeszcze miesiąc temu była w szale ślubnych przygotowań. Nieoczekiwanie jednak rozstała się z ukochanym, australijskim miliarderem Jamesem Packerem. Media dowiedziały się, że to on podjął decyzję o rozstaniu.

Mariah Carey unikała dziennikarzy jak ognia i nie chciała powiedzieć ani słowa na temat zerwania. Dopiero teraz, w programie Ellen DeGeneres, dała się namówić na zwierzenia.

Diwa potwierdziła, że faktycznie rozstała się z Packerem. „To prawda. Tylko dlaczego media zrobiły z tego wielkie ‘halo’” – powiedziała. Zapewniła jednak, że choć trudno jej o tym mówić, to nie chce współczucia.

„Nic nie dzieje się bez powodu, ale zapewniam, że mam się dobrze” – wyznała.
źródło: pomponik.pl

Biografia Mariah

Mariah Carey (ur. 27 marca 1970 w Huntington na wyspie Long Island w stanie Nowy Jork[1]) – amerykańska piosenkarka, kompozytorka, producentka, autorka tekstów piosenek i filantropka. Jest obdarzona skalą głosu wynoszącą 5 oktaw[1]. Podczas koncertów jej głos osiąga najwyższe tony rejestru gwizdkowego[2]. W 2014 roku magazyn Rolling Stone wskazał w niezależnych badaniach artystkę jako drugiego najbardziej znanego muzyka z największą skalą głosu na świecie po Axlu Rose’ie[3]. Sprzedaż płyt piosenkarki szacowana jest na liczbę ponad 170 milionów albumów na całym świecie. Jest jedną z artystek z największą liczbą sprzedanych płyt w historii[4][5]. Niektóre źródła podają, jednak że liczba sprzedanych płyt wynosi ponad 200 milionów[6][7].

Jest trzecim i najmłodszym dzieckiem byłej śpiewaczki operowej Patricii Hickey, z pochodzenia Irlandki i Alfreda Roya Careya (dawniej Nuneza), technika pochodzenia afro-wenezuelskiego. Pod względem religii jest protestantką wyznania episkopalnego[8].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono 173 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *