Mariah Carey i Bryan Tanaka są razem?


carey-i-tanakaMariah Carey niedawno rozstała się ze swoim narzeczonym – multimilionerem Jamesem Packerem. Nie musiała jednak długo szukać pocieszenia. Chwilę po rozstaniu internet obiegła wiadomość, że Mariah spotyka się ze… swoim tancerzem, 33-letnim Bryanem Tanaką!
Bryan ma na swoim koncie współpracę z takimi gwiazdami muzyki jak Destiny’s Child czy Rihanna. W świeżo umieszczonym w sieci trailerze jej nowego reality show Mariah’s World możemy zauważyć, jak blisko gwiazda traktuje tancerza. Jak twierdzi osoba współpracująca przy obecnej trasie koncertowej, „Mariah i Bryan nie mogą się od siebie oderwać”.
Czy Mariah podąży śladami Jennifer Lopez, która jest znana z zamiłowania do młodszych partnerów?
źródło: jastrzabpost.pl
tagi: nowy chłopak, nowy partner
Biografia Mariah
Mariah Carey (ur. 27 marca 1970 w Huntington na wyspie Long Island w stanie Nowy Jork[1]) – amerykańska piosenkarka, kompozytorka, producentka, autorka tekstów piosenek i filantropka. Jest obdarzona skalą głosu wynoszącą 5 oktaw[1]. Podczas koncertów jej głos osiąga najwyższe tony rejestru gwizdkowego[2]. W 2014 roku magazyn Rolling Stone wskazał w niezależnych badaniach artystkę jako drugiego najbardziej znanego muzyka z największą skalą głosu na świecie po Axlu Rose’ie[3]. Sprzedaż płyt piosenkarki szacowana jest na liczbę ponad 170 milionów albumów na całym świecie. Jest jedną z artystek z największą liczbą sprzedanych płyt w historii[4][5]. Niektóre źródła podają, jednak że liczba sprzedanych płyt wynosi ponad 200 milionów[6][7].
Jest trzecim i najmłodszym dzieckiem byłej śpiewaczki operowej Patricii Hickey, z pochodzenia Irlandki i Alfreda Roya Careya (dawniej Nuneza), technika pochodzenia afro-wenezuelskiego. Pod względem religii jest protestantką wyznania episkopalnego[8].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)