Maria Sadowska i Adrian Łabanowski wzięli ślub


Kto by pomyślał?! Maria Sadowska wzięła dziś tajemniczy ślub! Piosenkarka, reżyserka i trenerka w show TVP 2 „The Voice of Poland” wyszła dziś za mąż za swojego wieloletniego partnera, Adriana Łabanowskiego. Ceremonia zaślubin pary odbyła się dziś, w czwartek, w okolicach południa w Warszawie. Informacja o ślubie Sadowskiej i Łabanowskiego jest o tyle zaskakująca, że wokalistka w ostatnim czasie w ogóle nie informowała mediów, że ma takie plany. Co do ślubu gwiazdy nie zdradziła się też większość jej znajomych. Skąd zatem wiemy, że jurorka „The Voice of Poland” powiedziała w końcu „tak”?
Maria i Adrian zupełnie niespodziewanie dla wszystkich wzięli dzisiaj ślub! Para nie informowała o swoich matrymonialnych planach mediów. Stąd też duże zaskoczenie, które odczuliśmy, kiedy tylko pojawiła się informacja o ich zaślubinach. A skąd wiemy, że Sadowska i Łabanowski są już po ślubie? Zdradził się jeden z ich gości… Ślub Marii i Adriana to już kolejna uroczystość zaślubin, jaka odbyła się tego lata. Przypomnijmy, że niedawno pobrali się także Dominika Gawęda i Maciej Szczepanik, Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra, a także Michał Kwiatkowski i Maxim Assenza! Jak wyglądał ślub Łabanowskiego i Sadowskiej, gdzie się odbył i jakich gości zaprosili państwo młodzi na wesele?
Okazuje się, że w gronie gości pary pojawiła się dziennikarka Paulina Smaszcz-Kurzajewska, która na swoim Instagramie poinformowała fanów, że wybiera się na ślub Adriana i Marii. Co pod zdjęciem ze swoją stylizacją napisała żona Macieja Kurzajewskiego?
„Pędzę na ślub Marysi Sadowskiej i Adriana Łabanowskiego!”
Ta ekscytacja gwiazdy była zupełnie uzasadniona. W końcu o ślubie pary wiedziało naprawdę bardzo niewiele osób!
Łabanowski i Sadowska są parą już od kilku dobrych lat. Para ma dwójkę dzieci: córkę Lilę oraz synka Iwa. Wszytko wskazuje na to, że dzieci wychowywane są w bardzo artystycznym duchu. W końcu świeżo upieczony mąż Marysi to także artysta!
Adrian to lider zespołu No Logo, a z wykształcenia fizjoterapeuta. Sadowska pojawiała się z nim czasem na oficjalnych premierach filmowych, w tym na Festiwalu Filmowym w Gdyni, choć jej partner nie jest specjalnym fanem goszczenia na ściankach. To pewnie m.in. dlatego parze zależało na tym, aby dzień ich zaślubin do końca utrzymać w tajemnicy. I musimy przyznać – udało im się! Tymczasem przypomnijmy, że Maria jest i piosenkarką, i reżyserką, w obu branżach realizuje się z sukcesami. Sadowska wyreżyserowała m.in. film „Sztuka Kochania” o Michalinie Wisłockiej, o którym było głośno w zeszłym roku. Film wyprodukował mąż Agnieszki Szulim, Piotr Woźniak-Starak. Wisłocką zagrała Magdalena Boczarska.
Marysia lubi oryginalne kreacje. Na scenie pozwala sobie na trochę szaleństwa, a na co dzień miesza rock’n’roll z elementami etno. Suknia ślubna Sadowskiej była odważna. Seksowną kreację zaprojektowała dla piosenkarki Lidia Kalita. Suknia ślubna Marii była krótsza z przodu, a dłuższa z tyłu, miała też spory dekolt, ale piersi osłaniała cielista, wyszywana aplikacjami siateczka. Kreacja miała długi tiulowy tren, który Sadowska później trzymała w ręku. Marysia rozpuściła swoje blond włosy i ozdobiła je srebrną biżuteryjną opaską. Zwieńczeniem stylizacji ślubnej Sadowskiej były białe sandałki. Za to stylizacja pana młodego była bardzo niestandardowa! Zapomnijcie o czarnym smokingu i białej koszuli. Łabanowski poślubił Marię ubrany w granatowy garnitur i kolorową kwiatową koszulę. Para wzięła ślub kościelny w Warszawie. Po ceremonii zaślubin na parę młodą i gości posypało się srebrne konfetti w kształcie gwiazdek.
Na ślub Sadowskiej i Adriana przyszli m.in. Paulina Smaszcz-Kurzajewska z mężem, Maciejem Kurzajewskim, członkowie zespołu No Logo oraz projektantka Lidia Kalita. Marysi i Łabanowskiemu życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia i już czekamy na ich wspólne pojawienie się na czerwonym dywanie w nowych rolach: męża i żony!

źródło: gala.pl
tagi: wyszła za mąż, jego żona, partnerka
Biografia Marii
Maria Sadowska (ur. 27 czerwca 1976 roku w Warszawie) – polska piosenkarka wykonująca muzykę jazz, pop, funk i elektroniczną, a także scenarzystka i reżyser filmowy. Członkini Akademii Fonograficznej ZPAV[1].
Ma na koncie dziewięć solowych płyt, m.in. Tribute to Komeda (złota płyta) i w pełni autorską Spis treści. Jej etiuda fabularna pt. Skrzydła pokazywana była na międzynarodowych festiwalach filmowych, m.in. w Moskwie, Tajpej, Bolonii, Barcelonie, Stambule i Paryżu.
Na początku lat 90. członkini muzycznego zespołu dziecięcego Tęcza, z którym występowała w programie Tęczowy Music Box i dawała liczne koncerty. W 1990 roku zespół nagrał płytę, na której znalazły się solowe występy Sadowskiej, w tym m.in. piosenka „My wariatki, ładne kwiatki” jej autorstwa[3]. Trzy lata później ukazał się jej debiutancki solowy album pt. Jutro, który został wydany pod szyldem Firmy Fonograficzno–Handlowej STD[4].
W 1997 roku wydała swoje dwa kolejne krążki: Lucky Star oraz Crazy, które ukazały się na japońskim rynku muzycznym[4]. W wieku 19 lat wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie grała muzykę dance. Jak sama przyznała w wywiadzie dla portalu JazzSoul.pl: Ten wyjazd uświadomił mi, że nie nadaję się do robienia komercyjnych rzeczy, na bycie „produktem”. (…) moja droga musi być trochę inna, może bardziej naokoło, bardziej wyboista, ale że ja muszę robić swoją muzykę, swoje projekty i to, co lubię. To było fajne doświadczenie, bo szybko uświadomiło mi, kim chcę być i co chcę robić. Podczas pobytu w Ameryce współpracowała z producentami m.in. Madonny i Spice Girls[5].
Ukończyła Szkołę Muzyczną II stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie[2] oraz warszawską Akademię Filmu i Telewizji i łódzką PWSFTviT na kierunku reżyserii.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Kilka słów z Wikipedii o Paulinie Smaszcz-Kurzajewskiej
Paulina Smaszcz lub Paulina Smaszcz-Kurzajewska (ur. 8 lutego 1973 w Poznaniu) – polska dziennikarka i prezenterka.
Studiowała polonistykę. W 1996 poślubiła Macieja Kurzajewskiego. Pracowała jako prezenterka w telewizyjnej Jedynce oraz w Polskim Radiu. Była prezenterką i reporterką kanału sportowego Wizja Sport, w którym pracowała razem z mężem Maciejem Kurzajewskim. Do grudnia 2008 pełniła funkcję szefa działu PR oraz rzecznika prasowego polskiego oddziału Microsoft.
Kilka słów z Wikipedii o The Voice of Poland
The Voice of Poland – polski program telewizyjny typu talent show, emitowany przez stację telewizyjną TVP2. Jego premiera odbyła się 3 września 2011[1].
The Voice of Poland jest adaptacją formatu The Voice[2]. Celem programu jest odkrycie talentów wokalnych z warunkiem ukończenia przez uczestników 15 lat[3]. Nagrodę główną stanowi propozycja kontraktu fonograficznego z wytwórnią muzyczną Universal Music Polska oraz tytuł Najlepszego głosu w Polsce[3], a od trzeciej edycji zwycięzca otrzymuje również nagrodę pieniężną w wysokości 50 tysięcy złotych[4]. Program od pierwszej edycji jest emitowany w sobotę o 20:05. Powtórki emitowane są w niedzielę o godzinie 16:15.
Program produkowany jest przez Rochstar na zlecenie Telewizji Polskiej. Wszystkie odcinki realizowane są w Warszawie – tytuły poszczególnych części „Przesłuchań w ciemno”, odwołujące się do regionów Polski, dotyczą jedynie miejsca pochodzenia uczestników. W pierwszej edycji etap przesłuchań w ciemno kręcony był w siedzibie TVP przy ul. Woronicza, zaś etapy bitew i koncertów na żywo w warszawskim ośrodku ATM Grupy przy ul. Wał Miedzeszyński. Od drugiej edycji wszystkie etapy realizowane są w ostatnim z tych miejsc.
Talent show można obejrzeć w internecie za pośrednictwem serwisu Vod.tvp.pl od 1 czerwca 2012 także w jakości HD[5]. Od szóstej edycji jest dostępna aplikacja The Voice of Poland – Zostań Trenerem![6].
W czerwcu 2017 roku TVP ogłosiła przesłuchania do dzięcięcej wersji talent show The Voice Kids dla osób od 8 do 15 lat[7].
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz