Margaret ma nowego partnera?


MargaretMargaret ma chłopaka? W ciągu ostatnich dwóch lat gwiazda przeżyła aż cztery nieudane związki. Jak jednak udało nam się dowiedzieć, wokalistka nie zraziła się do mężczyzn. Mało tego – Margaret znów jest zakochana! Gwiazda w wywiadzie dla Gala.pl zdradziła, że ostatnio pojawił się ktoś, dzięki komu w jej życiu zrobiło się „całkiem fajnie”. O kogo chodzi? Sprawdź!
Margaret i Agnieszka Woźniak-Starak wystąpiły we wspólnej sesji dla „Gali”. To jednak nie wszystko! Gwiazdy udzieliły Gali też ekskluzywnych wywiadów wideo. Margaret dała się namówić na zwierzenia dotyczące jej nowego związku. Czy to prawda, że ma nowego partnera? Czy jest zakochana? Jak wyglądają jej randki? Czy nie denerwuje jej, że zdjęcia z nich można następnego dnia znaleźć na okładkach tabloidów? I w końcu – kim jest nowy ukochany Margaret? Sprawdź, co na temat swojego nowego związku piosenkarka zdradziła Oscarowi Dąbkowskiemu. Wywiad WIDEO z Margaret znajdziesz PONIŻEJ.
Margaret podczas wywiadu WIDEO opowiedziała też o tym, jak wygląda jej współpraca ze Szwecją. Czy nadal tam nagrywa? Czy jest tam rozpoznawalna? Czy łączy swoją przyszłość ze Sztokholmem? Zamierza tam regularnie wracać i koncertować? I czy w przyszłości będzie ponownie chciała reprezentować Szwecję na Eurowizji? Tego również dowiecie się z poniższego materiału.


źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Małgosi
Margaret, właściwie Małgorzata Jamroży (ur. 30 czerwca 1991 w Stargardzie Szczecińskim) – polska piosenkarka i autorka piosenek. Z wykształcenia projektantka mody.
Zadebiutowała na rynku fonograficznym w 2013 minialbumem All I Need. EP-ka promowana była przez singel „Thank You Very Much”, który notowany na oficjalnych listach sprzedaży w Austrii, Niemczech i we Włoszech. Piosenka była także trzecim najlepiej sprzedającym się utworem w Polsce w 2013, za co ZPAV przyznał wokalistce wyróżnienie Cyfrowej Piosenki Roku. W lipcu 2013 Margaret reprezentowała Polskę na Bałtyckim Festiwalu Piosenki w Karlshamn i zajęła drugie miejsce w finale.
W 2014 wydała swój debiutancki album studyjny, zatytułowany Add the Blonde, który uplasował się na ósmym miejscu na polskiej liście sprzedaży OLiS i uzyskał certyfikat platynowej płyty. Podstawowe wydanie albumu promowane było przez single: „Wasted”, „Start a Fire” (oficjalny hymn Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014) i „Heartbeat”, natomiast jego reedycję – single „Cool Me Down” i „Elephant”. Singel „Cool Me Down” pokrył się podwójną platyną w Polsce, notowany był też na oficjalnej liście sprzedaży w Szwecji, gdzie został certyfikowany złotem. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz