Margaret i jej partner wzięli ślub


Margaret wyszła za mąż. Zobacz zdjęcie z niezwykłej ceremonii zaślubin piosenkarki z jej partnerem, Kacezetem, która odbyła się w Peru.
Margaret i Kacezet są już po ślubie! 28-letnia piosenkarka i starszy od niej o sześć lat wokalista reggae sprawili sporą niespodziankę swoim fanom i mediom i we wtorek powiedzieli sobie „tak” podczas bardzo nietypowej ceremonii. Uroczystość miała miejsce podczas ich wspólnego wyjazdu do egzotycznego Peru. O tym, że autorka przeboju „Byle jak” wyszła za mąż za swojego dotychczasowego partnera dowiadujemy się z facebookowego profilu o nazwie Psychonauta Foundation.
– Podczas kolejnej edycji Reconnection odbyły się warsztaty wokalne z Kacezetem i Margaret. Poza swoją pracą zawodową i osobistą podczas ceremonii, miał także miejsce ślub, z błogosławieństwem szamanów i warmi icaros, magicznymi pieśniami wiążącymi parę ze sobą – czytamy w poście zamieszczonym na fan page’u.
Jak wynika z informacji zamieszczonych na profilu organizacji, podczas celebracji zaślubin Małgorzaty Jamroży i Piotra Kozieradzkiego celowo zabrakło alkoholu. W weselnym menu pojawiły się za to inne, tajemnicze napoje.
– Finał w nocy, bez wódeczki, z zupełnie innym napitkiem – napisano we wpisie.
Ani Margaret, ani Kacezet na razie nie pochwalili się zawarciem małżeństwa na swoich profilach w mediach społecznościowych. Przypomnijmy, że piosenkarka na początku grudnia ubiegłego roku ogłosiła, że na nieokreślony czas zawiesza swoją działalność artystyczną oraz aktywność w social media.

źródło: gala.pl
Kilka słów z Wikipedii o Margaret
Margaret, właściwie Małgorzata Jamroży (ur. 30 czerwca 1991 w Stargardzie) – polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów piosenek, z wykształcenia projektantka mody.
Zadebiutowała na rynku fonograficznym w 2013 minialbumem All I Need. EP-ka promowana była przez singel „Thank You Very Much”, który notowany był na oficjalnych listach sprzedaży w Austrii, Niemczech i we Włoszech. Piosenka była także trzecim najlepiej sprzedającym się utworem w Polsce w 2013, za co ZPAV przyznał wokalistce wyróżnienie Cyfrowej Piosenki Roku.
W lipcu 2013, reprezentując Polskę, zajęła drugie miejsce na Bałtyckim Festiwalu Piosenki w Karlshamn. W 2014 wydała swój debiutancki album studyjny, zatytułowany Add the Blonde, który uplasował się na ósmym miejscu na polskiej liście sprzedaży OLiS i uzyskał certyfikat platynowej płyty. Podstawowe wydanie albumu promowane było przez single: „Wasted”, „Start a Fire” (oficjalny hymn Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014) i „Heartbeat”, natomiast jego reedycję – single „Cool Me Down” i „Elephant”. Singel „Cool Me Down” pokrył się podwójną platyną w Polsce, notowany był też na oficjalnej liście sprzedaży w Szwecji, gdzie został certyfikowany złotem. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o Kacezecie
Kacezet, właściwie Piotr Kozieradzki[1] (ur. 1985 w Warszawie[2]) – polski wokalista, muzyk i autor tekstów. W latach 2002-2008 członek zespołu Tabula Rasa[1]. Wraz z grupą nagrał wydany w 2006 roku album pt. Niczego[3]. Następnie podjął współpracę z zespołem Dreadsquad. Efektem był wydany w 2009 roku album zatytułowany Stara szkoła[4] . Od 2011 roku występuje w ramach projektu KaCeZet & Fundamenty. Skład formacji poza Kozieradzkim współtworzą ponadto gitarzysta Jacek „Dżeksong” Onaszkiewicz, basista Alfred Laskowski i perkusista Beniamin Onaszkiewicz. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz