Marek Bukowski i jego żona wzięli rozwód


bukowscy-marek-ewaMarek Bukowski (49 l.) i jego żona Ewa Bukowska (52 l.) po przeszło 20 latach wspólnego życia zakończyli swoje małżeństwo. Para rozwiodła się na pierwszej rozprawie, 21 maja. Od wielu lat żyła jednak w separacji.

„Wszystko poszło po naszej myśli. Zapadł wyrok, rozwiedliśmy się. Między nami jest okej” – powiedziała tabloidowi „Fakt” aktorka tuż po wyjściu z sali rozpraw.

O problemach Bukowskich tabloidy rozpisywały się od dawna – związek przypominał bowiem włoskie małżeństwo, w którym nie brakowało krzyków, brzdęku tłuczonych naczyń i ogromnej temperatury.

„Zdarzają się spięcia, głośna wymiana zdań, trzaskanie drzwiami. Jestem z jedną kobietą od kilkunastu lat – to naprawdę ekstremalna jazda” – wyznał jakiś czas temu Marek. W innym wywiadzie dodał, że z żoną „w niczym się nie zgadzają, totalnie różnią i są po dwóch stronach barykady”.

„Nie chodzi mi o proste rzeczy, ale też o rzeczy bardzo ważne. Mimo to udaje nam się jak na razie tworzyć trwały związek. Nie mam pojęcia, dlaczego to trwa tyle lat” – mówił sześć lat temu w „Elle”

Pobrali się z „wielkiej namiętności i pod wpływem chwili” jeszcze na studiach aktorskich. Doczekali się dwóch synów – 25-letniego Marcina i 13-letniego Szymona.
źródło: pomponik.pl

Kilka słów z Wikipedii o Marku

Marek Bukowski (ur. 26 listopada 1969 w Miliczu) – polski aktor filmowy i teatralny, reżyser, scenarzysta oraz producent.

W 1992 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. Przed jej ukończeniem, w 1991 roku na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni otrzymał Nagrodę za pierwszoplanową rolę męską w filmie Nad rzeką, której nie ma. W 1995 roku został uhonorowany Nagrodą im. Zbyszka Cybulskiego. W 2013 oraz w 2014 roku został nagrodzony Telekamerą w kategorii Aktor za rolę Piotra Gawryły w serialu Na dobre i na złe[1][2]. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o Ewie

Ewa Bukowska (ur. 27 sierpnia 1966 w Aleksandrowie Kujawskim) – polska aktorka filmowa i teatralna, producentka.
W 1992 roku ukończyła PWST w Krakowie. Rok wcześniej miał miejsce jej debiut w dramacie Władysława Pasikowskiego Kroll (1991).

Ostatnie filmy
2010: Ratownicy jako Magda, była partnerka Jana Tarnowskiego
2012: Galeria jako Laura Kossowska
2012–2013: M jak miłość jako Edyta Bielak
2016: Powiedz tak! jako Dorota, żona Oskara
od 2017: Pierwsza miłość jako Elżbieta Adamczyk, matka Kaliny
Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 29 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *