Marcinkiewicz: Przepraszam za Isabel


marcinkiewicz-olchowiczPo kilku dniach od ataku w mediach Isabel na Kazimierza Marcinkiewicza, były premier wreszcie przerwał milczenie. Isabel nie zostawiła na nim suchej nitki. A co na to Marcinkiewicz?
Isabel od kilku dni na łamach „Super Expressu” miesza Marcinkiewicza z błotem. Zarzuciła mu m.in. dwulicowość i fałszywość. – Na jego dawne „Yes, yes, yes!” mówię zdecydowane: „No, no, no!” – stwierdziła na łamach gazety odradzając Polakom głosowanie na Marcinkiewicza, jeżeli ten wróci do polityki. Ujawniła też szczegóły ich intymnego pożycia.
Z tymi wypowiedziami postanowiła skonfrontować Marcinkiewicza Monika Olejnik w Radiu Zet. – Ja nie powiem już nic. Co można w ogóle mówić o szmatławcach, ja tak nazywam tabloidy. One kłamią. Więcej prawdy jest w serialach – bronił się początkowo Marcinkiewicz.
– One cytują pana żonę, to nie jest tak, że mówią: gdzieś, coś usłyszeliśmy. To są słowa pana żony – naciskała byłego premiera dziennikarka.
Wreszcie Kazimierz uległ i zdecydował się przeprosić za wszystko, co mówi jego żona. – Przepraszam za to – oświadczył, odnosząc się do wywiadów Isabel w „Super Expressie”.
źródło: fakt.pl

Dodaj komentarz