Marcin Mroczek i Marlena Muranowicz na wakacjach


Marcin Mroczek (35 l.) wybrał się z rodziną na wakacje do hiszpańskiej Malagi. Zdjęciami podzielił się w mediach społecznościowych!

„Jesteśmy tu drugi raz i to miasto nas zachwyca równie mocno. Na każdym kroku można natknąć się na place zabaw, a przy nich na kawiarenki gdzie rodzice mogą napić się kawki. Palmy, papugi latające nad głowami i uśmiechnięci Hiszpanie nie spieszący się nigdzie. Lubimy to miejsce” – napisał.


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Marcinie

Marcin Mroczek (ur. 18 lipca 1982 w Siedlcach) – polski aktor niezawodowy i tancerz, zwycięzca 2. Konkursu Tańca Eurowizji (2008).

W 2006 wygrał pierwszy sezon programu telewizji Polsat Show!Time. W tym samym roku wziął udział w czwartej edycji programu TVN Taniec z gwiazdami. Jego partnerką taneczną była Edyta Herbuś, z którą zajął trzecie miejsce, odpadając w odcinku półfinałowym. W 2007 roku występował w trzeciej edycji programu 2+2 Tanci z zirkamy, będącego ukraińską wersją formatu Dancing with the Stars. Jego partnerką taneczną była Hanna Pełypenko, z którą wygrał finał[2]. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o Maladze

Malaga – prowincja w Hiszpanii, w Andaluzji, mająca stolicę w mieście o tej samej nazwie. Graniczy z prowincjami: Kadyks, Sewilla, Kordoba i Grenada oraz z Morzem Śródziemnym.

Populacja jest skoncentrowana głównie w aglomeracji Malagi i wzdłuż wybrzeża. Dwie piąte populacji prowincji mieszka w stolicy prowincji. Gęstość zaludnienia prowincji wynosi 218 os/km² i jest wyższa od średniej krajowej i średniej Andaluzji. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 178 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *