Marcin Mroczek i jego żona świętują 5 rocznicę ślubu


Marcin Mroczek i jego żona świętują w tym roku 5. rocznicę ślubu. Z tej okazji aktor „M jak miłość” pokazał na swoim Instagramie piękne zdjęcia z tej uroczystości. Na jego profilu pojawiły się też ujęcia z przygotowań do ślubu. Tak dużej dokumentacji z tej pięknej uroczystości nie widzieliśmy jeszcze nigdy.
Mroczek obchodzi w tym roku 5. rocznicę swojego ślubu z modelką Marleną Muranowicz. Para powiedziała sobie sakramentalne „tak” 20 lipca 2013 roku, czyi dokładnie 5 lat temu! Od tego czasu Marcin i Marlena doczekali się dwóch synów: 2-letniego Ignacego i Kacpra, który ma zaledwie roczek. Para postanawiała przypomnieć fanom aktora, jak piękny mieli ślub i na Instagramie Mroczka zamieścili całą serię zdjęć zarówno z samej ceremonii, jak i przygotowań do niej!
Na profilu Marcina możemy znaleźć między innymi fotki, na których widzimy, jak przyszli państwo młodzi ubierają się przez ceremonią oraz jaką sesję zdjęciową zrobili sobie tuż po niej. Aktor opisał jedno ze zdjęć bardzo romantycznym komentarzem:

„Obyś zawsze uśmiechała się do mnie tak jak na tym zdjęciu… dziękuję Ci za te cudowne 5 lat małżeństwa!”

Nic dziwnego, że fani aktora od razu pospieszyli z gratulacjami i życzeniami kolejnych lat udanego pożycia małżeńskiego. My dołączamy się do życzeń.

źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Marcinie
Marcin Mroczek (ur. 18 lipca 1982 w Siedlcach) – polski aktor niezawodowy i tancerz, zwycięzca 2. Konkursu Tańca Eurowizji (2008).
W dzieciństwie tańczył w zespole tanecznym Caro Dance. Od 2000 roku wciela się w rolę Piotra Zduńskiego w serialu TVP2 M jak miłość.
W 2006 wygrał pierwszy sezon programu telewizji Polsat Show!Time. W tym samym roku wziął udział w czwartej edycji programu TVN Taniec z gwiazdami. Jego partnerką taneczną była Edyta Herbuś, z którą zajął trzecie miejsce, odpadając w odcinku półfinałowym. W 2007 roku występował w trzeciej edycji programu 2+2 Tanci z zirkamy, będącego ukraińską wersją formatu Dancing with the Stars. Jego partnerką taneczną była Hanna Pełypenko, z którą wygrał finał[2]. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o serialu M jak miłość
M jak miłość – polski serial telewizyjny w reżyserii Ryszarda Zatorskiego, Natalii Korynckiej-Gruz, Macieja Dejczera, Piotra Wereśniaka, Waldemara Szarka, Rolanda Rowińskiego i Mariusza Malca produkowany przez firmę MTL Maxfilm, emitowany w TVP2 od 4 listopada 2000, a także w TVP Polonia z napisami w języku angielskim i TVP Seriale.
Scenarzystą wiodącym w latach 2000–2007 była Ilona Łepkowska, a od 2007, tj. odcinka 503, jest nim Alina Puchała. Od odcinka 1 do 843 główną piosenkę serialu, noszącą tytuł „M jak miłość”, wykonywał Wojciech Gąssowski. Od odcinka 844 serial rozpoczyna piosenka Beaty Kozidrak „Nie pytaj o miłość”, która początkowo, od 11 maja 2009 (odcinek 664) tylko kończyła ten serial[1]. Serial kończą różne piosenki, lecz najczęściej są to: „Dziś już wiem” Urszuli, „Przebudzenie” zespołu Varius Manx, „Bajka” Sylwii Grzeszczak, „Z ciszą pośród czterech ścian” Ani Wyszkoni, „Nothing Spoken” Ciary Newell, „Wszystko jedno” zespołu Video, „#Tam tam” Moniki Lewczuk, „7 rzeczy” Libera i Mateusza Ziółki, „Zapomnij mi” Sarsy, „Kiedy tylko spojrzę” Sylwii Grzeszczak i Sound’n’Grace, „Tamta dziewczyna” Sylwii Grzeszczak, „Bezdroża” Sylwii Grzeszczak i Mateusza Ziółki, „Jak anioła głos” zespołu Feel oraz „W płomieniach” Mateusza Ziółki. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org