Marcin Mroczek i jego żona Marlena Muranowicz spodziewają się dziecka

Marcin Mroczek został ojcem w styczniu 2016 roku. Dobrą nowiną aktor znany z serialu „M jak Miłość” pochwalił się wówczas z fanami na Facebooku. Ich pierwsze dziecko, synek Ignacy przyszedł na świat 13 stycznia 2016 roku. Dziś okazuje się, że para znów spodziewa się dziecka. Marlena Muranowicz, żona Mroczka jest w ciąży! Dobrą nowiną aktor podzielił się z obserwatorami na Instagramie.
Gratulacjom nie ma końca! Każdy doskonale wie, że Marcin perfekcyjnie sprawdza się w roli ojca. Świadczą o tym jego pełne czułości zdjęcia z chłopcem. Mały Ignacy powoli staje się małą gwiazdą Internetu. Dziś okazuje się, że rośnie mu spora konkurencja.
Mroczek zostanie ojcem po raz drugi! Aktor dodał na Instagramie zdjęcie, na którym jego żona, Marlena pięknie pozuje z zaokrąglonym ciążowym brzuszkiem.
„Moje trzy największe szczęścia” – podpisał fotografię żony i małego Ignasia.
Jak na razie aktor nie zdradza, czy na świecie pojawi się chłopczyk czy dziewczynka.
źródło: gala.pl
Biografia Marcina
Marcin Mroczek (ur. 18 lipca 1982 w Siedlcach) – polski aktor niezawodowy, zwycięzca 2. Konkursu Tańca Eurowizji, gdzie reprezentował Polskę w parze z Edytą Herbuś.
Będąc dzieckiem, wraz z bratem Rafałem, był tancerzem zespołu tanecznego Caro Dance. Od 2000 roku występuje w serialu M jak miłość, gdzie gra rolę Piotra Zduńskiego.
W 2006 wygrał program Show!Time. W tym samym roku wziął udział w czwartej edycji programu Taniec z gwiazdami, gdzie w parze z Edytą herbuś zajął trzecie miejsce. Rok później wygrał trzecią edycję Tanci iz zirkamy, ukraińskiej wersji programu, w którym tańczył z Hanną Pełypenko[2]. 6 września 2008 reprezentował Polskę w 2. Konkursie Tańca Eurowizji w parze z Edytą Herbuś. Ostatecznie zdobyli łącznie 154 punkty, trafiając do pierwszej trójki głosowania we wszystkich krajach (w tym m.in. na pierwsze miejsce w Austrii, Danii, Irlandii, Holandii i Wielkiej Brytanii), dzięki czemu wygrali finał widowiska[3][4].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz