Marcin Mroczek i jego partnerka powitali kolejne dziecko


Marcin Mroczek (35 l.) i jego partnerka doczekali się drugiego potomka! Gwiazdor „M jak miłość” i jego żona, Marlena, zostali po raz pierwszy rodzicami w styczniu 2016 roku.
Para nazwała swojego pierworodnego synka Ignacy.
Po przyjściu na świat chłopca Mroczek otwarcie mówił, że chcieliby postarać się o rodzeństwo dla niego.
Kilka miesięcy temu wyszło na jaw, że ich marzenie niebawem się spełni.
Aktor pochwalił się właśnie w mediach społecznościowych, że maleństwo jest już na świecie. Zdradził także płeć i imię dziecka.
Okazuje się, że mały Ignaś doczekał się braciszka – Kacperka.
Z osób, które gratulowały Marcinowi pod zdjęciem na Instagramie można wymienić Magdalenę Stużyńską.
źródło: pomponik.pl oraz instagram.com


Biografia Marcina
Marcin Mroczek (ur. 18 lipca 1982 w Siedlcach) – polski aktor niezawodowy, zwycięzca 2. Konkursu Tańca Eurowizji, gdzie reprezentował Polskę w parze z Edytą Herbuś.
Będąc dzieckiem, wraz z bratem Rafałem, był tancerzem zespołu tanecznego Caro Dance. Od 2000 roku występuje w serialu M jak miłość, gdzie gra rolę Piotra Zduńskiego.
W 2006 wygrał program Show!Time. W tym samym roku wziął udział w czwartej edycji programu Taniec z gwiazdami, gdzie w parze z Edytą herbuś zajął trzecie miejsce. Rok później wygrał trzecią edycję Tanci iz zirkamy, ukraińskiej wersji programu, w którym tańczył z Hanną Pełypenko[2]. 6 września 2008 reprezentował Polskę w 2. Konkursie Tańca Eurowizji w parze z Edytą Herbuś.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz