Marcin Miller musiał zaakceptować decyzję żony Ani


Marcin Miller i zona AniaŻona muzyka nie wytrzymała w Warszawie.
Lider zespołu Boys, Marcin Miller (45 l.), 2 lata temu wyprowadził się z rodzinnego domu w Ełku. W stolicy kupił ładny apartament. Zamieszkał w nim z ukochaną żoną Anią. Synowie są już dorośli i samodzielni, więc oni chcieli cieszyć się sobą w pięknym i gwarnym mieście…
Chciał dobrze, ale… Żona muzyka nie wytrzymała w Warszawie. Po kilku miesiącach wróciła do Ełku, bo tylko tam czuje się jak w domu. Mąż musiał przyjąć do wiadomości jej decyzję.
Z chwilą wyprowadzki żony wielkie miasto straciło dla Millera magiczną moc. Bez ukochanej Ani nic go nie cieszyło, szybko spakował więc walizki i podążył w jej ślady! – Mieszkanie w Warszawie będzie nam służyć, jednak ciągnie nas w rodzinne strony – zdradził nam lider Boys.
– Wielką zasługą mojej Ani jest to, że nasze małżeństwo trwa tyle lat, że ciągle trzymamy się razem, że się szanujemy i lubimy spędzać razem czas. Ja byłem ciągle w trasie, a ona tak wspaniale wychowała naszych chłopców. Dziś są moimi przyjaciółmi i świetnymi partnerami w rozmowie.
Do Ełku bliżej ma młodszy syn państwa Millerów, Adrian, absolwent informatyki, który mieszka teraz w Gdańsku. Temat ślubów obu synów Marcin omija szerokim łukiem.
Chciałby jeszcze zrobić w życiu coś szalonego razem z Anią nim zostaną dziadkami. Już wiedzą, że sylwestra spędzą w pobliskim Olsztynie. We dwoje, by się sobą nacieszyć!
źródło: pomponik.pl
Biografia Marcina
Marcin Miller (ur. 27 maja 1970 w Prostkach koło Ełku) – lider i wokalista zespołu disco polo Boys.
Oprócz 31 płyt nagranych z macierzystą grupą, wydał także w 1999 roku solową płytę pt. Zakochany facet. Ma na swoim koncie występ w filmie z 1997 pt. Kochaj i rób co chcesz oraz z 2004 pt. Trzymajmy się planu. Kompozytor i autor tekstów. Jego utwory takie jak Wolność, Kochana uwierz mi, Łobuz, Chłop z mazur czy Jesteś szalona stały się przebojami. 6 grudnia 2007 Miller wraz z zespołem po 2 latach przerwy wydał płytę Na Lajcie. W 2008 wydał płytę Remix na Lajcie. W roku 2009 wydał płytę Dicho a w styczniu 2010 Rock Boys na zlecenie Media Way (Bauer Music).
2 marca 2008 wszedł do domu Wielkiego Brata w programie Big Brother VIP. Dobrowolnie odszedł z domu 21 marca, po 19 dniach[1]. 14 marca 2009 był jurorem specjalnym w programie Jak oni śpiewają[2]. Od 6 października 2012 do 15 grudnia 2012 prowadził program z gatunku talent show pt. „Disco Star”, emitowany na antenie Polo TV[3]. Od 22 marca 2014 prowadzi II edycję programu, zasiada również w jury. Od 5 września do 17 października 2014 brał udział w drugiej emitowanej przez telewizję Polsat edycji programu Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami. Jego partnerką taneczną była Nina Tyrka. Z programu odpadli w siódmym odcinku, zajmując 7. miejsce.
Od 14 marca 2015 prowadzący III edycji Disco Star, również zasiada w jury.
Jest dzieckiem Marii i Waldemara Millerów. Swojemu przedwcześnie zmarłemu ojcu poświęcił utwór Po prostu Waldi. Ma żonę Annę i dwóch synów Alana i Adriana. Obecnie mieszka w Ełku[4]. Przez 3 miesiące był studentem AGH w Krakowie[5].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)